استان ها

حوزه هنری بایدهنرمندان در طراز انقلاب اسلامی را پروش دهد

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز استان چهارمحال و باکتیاری، استاندار چهارمحال گلم علی حیدری در گفت و گو با احسان گدی رئیس حوزه هنری استان گفت: می تواند از ظرفیت متخصصان استفاده کند.

وی بر لزوم رشد هنرمندان به شیوه ای نوین و انقلابی در سبک انقلاب اسلامی تاکید کرد. و باید تلاش کنیم تا نشاط زبان هنر و خلاقیت را در هنرمندان امید دولت افزایش دهیم.

وی شناخت و استفاده از فناوری های خریدار و کارشناسی چهارمحال، فضای مجازی جدید و توانمندی های آنها را از موضوعات مهم در جامعه امروزی دانست. توانایی هنرمندان دولتی در خلق محتوا در این فضا.

غلامعلی حیدری گفت: در 8 سال دفاع مقدس استان چهارمحال و بختیاری، دلاورمردان رزمندگان و سرداران کشوری دارایی های گرانبهایی در عرصه دفاع مقدس هستند که هنوز به طور کامل دیده نشده و بر اساس مقبولیت است. . واحد ادبیات دائمی ناحیه باید در سالهای آینده تعدادی اثر برای معرفی رزمندگان و فداکاری های این رزمندگان به نسل حاضر آماده کند.

فرماندار چهارمحال و باکتیاری افزود: استاندار در همه زمینه ها با هنر همکاری خواهد کرد و تلاش می کنیم مدیریت جدیدی در کشور با بهترین هنرهای کشور داشته باشیم. .

احسان گدی، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به تولیدات، آثار و خدمات حوزه هنری استان، گفت: حوزه هنری استان از بودجه کمی برخوردار است که این امر باعث شده تا بتواند آثار موثر و با کیفیتی تولید کند. هنر کم بودجه

قادی: «متاسفانه حوزه هنری ساختمان اداری و فرهنگی مجزا ندارد، بنابراین مال ماست. مراحل پیش ساخت به پایان رسیده و بودجه فقط در انتظار تخصیص است.

به گفته احسان گدی، رئیس حوزه هنری، هنرمندان استان های چهارمحال و باکتیاری در نقاط مختلف کشور شناخته شده هستند.

48

دکمه بازگشت به بالا