حوادث

مصدومیت یک شهروند و یک آتش نشانان در آتش سوزی ساختمان مسکونی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مصدومیت یک شهروند و آتش نشانان در آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با دانا نیوز، اظهار کرد: آتش سوزی ساعت 14 امروز در یک ساختمان مسکونی در خیابان تیموری فر دماوند به سامانه بیست و پنجم آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد. بلافاصله پس از آن سه ایستگاه به محل برگزاری اعزام شدند.

وی گفت: به محض رسیدن نیروهای آتش نشانی متوجه شدند که یک واحد 2 متری در طبقه اول یک ساختمان چهار طبقه هشت طبقه دچار حریق شده و از پنجره خارج شده است. آتش در حال سرایت به طبقات بالا بود و دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه گرمای هوا بسیار زیاد است و گچ روی پشت بام را تحت تأثیر قرار داده است، گفت: «مردم در اتاق آتش نشانی و سایر اتاق ها گرفتار شده بودند.

وی در ادامه گفت: دمای هوا به حدی بود که تعدادی از آتش نشانان و برخی تجهیزات شخصی آسیب دیدند و البته اگر آتش نشانان این تجهیزات را نداشتند متحمل خسارت زیادی می شدند.

ملکی گفت: در نهایت آتش نشانان 7 نفر را از ساختمان خارج کردند که یکی از آنها دچار دود و یک نفر مصدوم شده بود و به عوامل اورژانس منتقل شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا