استان ها

549 هزار نفر در استان قزوین تحت پوشش بیمه سلامت هستند

آنطور که این خبرگزاری گزارش داده است دانا نیوز از قزوین؛ آر.روز چهارشنبه در مراسمی با حضور خوزه رنگبران قائم مقام به طرح بیمه سلامت، توسعه مدیریت و ورودی مراجعه کنید رئیس دانشگاه علوم پزشکی فرماندار، بابایی مدیر رفتار فقر اجتماعی، مدرسی، مدیر خون، حمزی، مدیر سیاسی، حکومت منطقه ای و منطقه ای، 14 سال خدمت استان قزوین منصوب.

قاسم بهرامی در این مراسم دانشگاه علوم پزشکی گزارش اقدامات انجام شده توسط قزوین: 549 هزار و 197 نفر در استان کاوین پوشش دادن بیمه سلامتی 25 دفتر شمارش با سه دفتر بیمه در شهرستان های صحرایی وجود دارد. خدمت به مردم ارائه کرده اید.

وی افزود: 569 مؤسسه، آزمایشگاه، بیمارستان در این ایالت وجود دارد دکتر. عمومی، متخصص و متخصص، داروسازی، کلینیک، دندانپزشکی، رادیولوژی، فیزیوتراپی، شبکه بهداشت و درمان و مراکز سلامتی شهر و روستا بخشی از قرارداد است.

Image_2022_3_2-12_6_33_989_ E6e

مدیرکل بیمه سلامت استان کزوین گفت: سالانه 11 میلیارد تن 933 بیمار خاص، 465 بیمار ام اس و 245 بیمار شیرده، 129 بیمار پیوندی، 62 بیمار هموفیلی و 60 بیمار تالاسمی داریم. سرویس ما به آنها پرداخت خواهیم کرد.

بهرامی گفت: دریافتی های طرفین طرح سفارش به موقع و الکترونیکی، سامانه ارجاع و پزشک است. خانواده تا 50 درصد طرح تحول سلامت در مناطق روستایی و شهری با همکاری دانشگاه است. علوم پزشکی و طرح مبادله الکترونیکی مدارک بیمارستانی نیز اعمال می شود.

وی گفت: با تلاش همکاران توانسته ایم در جشنواره شهید رجایی بین سال های 87 تا 99 به سطح بالایی از اجرا برسیم. حقوق تابعیت بین 94 تا 97 به عنوان بالاترین ارگان دولتی در سال 93 و 96 رتبه سوم صنعت بیمه سلامت همگانی را بر اساس اعلام ستاد اقامه نماز کسب کرده ایم. کشور توسط اداره کار

870-0

بهرامی از عزاداری به بدترین حالت یاد کرد شرایط اقتصادی و از نظر مالی نیز سعی کرده ایم مطالبات خود را به طرفین پرداخت کنیم تا در روند ارائه خدمات بیمه خللی ایجاد نشود.

وی در این مراسم با تجلیل از خدمات قاسم بهرامی 14 ساله، پیمان کجربیگی مدیر عامل سابق را به عنوان رئیس بیمه سلامت استان کاوان معرفی کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا