اجتماعی

مدارس عشایری و مرزی در تیررس آموزش و پرورش/ارتقای فضای آموزشی مدارس سنگی و کانکسی

مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: هدف از برگزاری این اردو ساماندهی و تسهیل گری است و فعالیت های جهادی در حوزه مدارس باید به گام های ملموسی منجر شود.

به گزارش دانا نیوز حمیدرضا خان محمد در نشست مشترک اعضای مجلس نمایندگان و مدیران آموزش و پرورش کشور در اردوگاه شهید باهنر تهران گفت:

وی افزود: یکی از مهمترین ویژگی های الگوی آموزش رسمی و عمومی در جمهوری اسلامی ایران، عدالت محوری در حوزه آموزش است.

مشاور وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: با توجه به اینکه عدالت جهانی در دستور کار قرار دارد، فضا، موسسات آموزشی، نوشت افزار، تغذیه و… مورد توجه قرار گیرد.

خان محمد نظارت بر مدارس مرزی، روستایی، روستایی و برون شهری را از اولویت های اصلی قرارگاه عملیاتی عدالت آموزش و پرورش ذکر می کند که حمایت سازمان و سایر نهادها در دستور کار این قرارگاه است.

مشاور وزیر آموزش و پرورش، «آموزش برابر» و «نمایشگاه آموزشی» را از سیاست های اصلی دولت سیزدهم عنوان کرد. استان ها با گروهی: «ما جهادگر، خیریه و مردمی هستیم و سعی می کنیم عدالت آموزشی را در دورترین نقاط کشور اجرا کنیم، زیرا توجه به مناطق مرزی و رفع کمبودها در اولویت است، بنابراین مرزها، عشایر و روستاها در اولویت هستند. یک اولویت.

به گزارش مرکز تبلیغات و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عدالت آموزشی فراهم کردن شرایط و منابع اولیه برای همه دانش آموزان و حفظ کیفیت آموزشی و فرهنگی مورد نیاز است. او می خواهد به فعالیت ها رسیدگی کند و اصل اعتدال را در تربیت به کار گیرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا