اجتماعی

ضرورت تحول در نظام هویتی کشور و تمرکز بر موضوعات مرتبط با هویت اشخاص

جلسه رئیس کل و مدیران مناطق سازمان ثبت احوال کشور با حضور رئیس جمهور، معاونان و مدیران ارشد سازمان های کل و منطقه ای با حضور سردار سرلشکر قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش ESN، هاشم کارگر معاون وزیر ثبت احوال و رئیس سازمان ثبت احوال کشور در این همایش ضمن تبریک این مناسبت به عموم مردم، سالی پر از موفقیت و موفقیت را برای آنان آرزو کرد. از ماه مبارک رمضان نهایت استفاده را ببرید.

کارگر سپس بر لزوم برنامه ریزی و برنامه ریزی صحیح با در نظر گرفتن توانمندی های فراوان سازمان تاکید کرد و برنامه ریزی و تسریع در برنامه اجرایی سال آینده را مهم دانست.

وی گفت: یکی از مشکلات کنونی کشور پراکندگی مسائل هویتی و ایجاد بانک های اطلاعاتی معتبر از افراد در دستگاه های غیرمرتبط است که نتیجه آن مشکلات فراوان و هزینه های غیرضروری فراوان است. “او این کار را کرد.

بنابراین تغییر نظام هویتی کشور و تمرکز بر مسائل مربوط به هویت افراد در ثبت احوال مهم است و انشاالله روی این موضوع تمرکز خواهیم کرد.

وی گفت: نظارت مستمر و مسئولانه تضمین می کند که خطر آسیب به اجرای برنامه ها به حداقل برسد. از قبل برنامه ریزی کنید و عملکرد برنامه را به حداکثر برسانید.

کارگر گفت: ملاقات با همکاران و استفاده از دیدگاه ها و ایده های آنها می تواند در ایجاد احساس امنیت و آرامش موثر باشد. همکار باید به این نتیجه برسد که مدیر و مدیر از مشکلات زندگی آگاه هستند و همیشه آماده تنظیم روند کار و گوش دادن به دغدغه ها هستند و جزء مؤثری در حل مشکلات هستند.

وی بهبود و بهبود فرآیندها در هر سازمان پویا را فرآیندی مستمر و دائمی دانست و تلاش برای توسعه نوآوری و مدیریت را بر اساس تجربیات جمع آوری شده در درون سازمان دانست.

وزیر کشور ادامه داد: مدیران باید در ارتقای ظرفیت سازمان ثبت احوال و ارتقای مدیران ارشد و نمایندگان محترم در شورای اسلامی، فعال‌تر باشند. انجمن “

پس از وبنار، مدیران کل استان ابراز نگرانی کردند و معاونان و مدیران کل آنها پاسخ مناسبی دادند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا