اجتماعی

گردشگری سلامت در گلستان فعال شود/ تبدیل دانشگاه علوم پزشکی گلستان به دانشگاه نسل سوم

دانا نیوز/ گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستون بر اهمیت فعال سازی گردشگری سلامت در گلستان تاکید می کند.

سعید گل فیروزی عصرآموز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در این مراسم گفت: هنگامی که ما عزت عمومی را قائل هستیم، در ارائه خدمات و حفظ حرمت معلمان و کارکنان، حمایت مالی و کاهش مشکلات مالی پیشقدم هستیم.

وی گفت: یکی از اهداف من ایجاد دانشگاه نسل سوم در دانشگاه علوم پزشکی گلستون است. دانشگاه نسل “

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان متأسفانه با تاکید بر اینکه مقالات ما بر اساس علایق، حمایت از محققان جوان و یادآوری نیست، تاکید می کند: منابع باید در پروژه های دانش بنیان ارائه شود که بسیار مهم و به صورت تجاری است. پژوهشی محسوب می شود.

گال فروزی به راه اندازی قانون گردشگری سلامت گلستون اشاره کرد و خاطرنشان کرد که استان گلستان به دلیل شرایط زیست محیطی منحصر به فرد در بخش گردشگری سلامت در موقعیت خوبی قرار دارد، اما از نظر زیرساخت ها باید کارهای بیشتری انجام شود. جذب گردشگری: اقدامات مختلفی باید انجام شود. این امر مستلزم حمایت مسئولان است.

وی گفت: توانمندسازی معلمان باید هماهنگ شود و اخلاق پزشکی و حرفه ای ارتقا یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با تاکید بر تعمیر غار گناد و آنژیوگرافی گرگون و تامین نیروی انسانی این دو مرکز و راه اندازی آنژیوگرافی بیمارستان امیرالمومنین(ع) بر تکمیل پروژه های در حال ساخت تاکید کرد. در کردکوی از جمله برنامه های ماست.

گل فیروزی، مرکز استان گلستان گفت: در نتیجه باید نیروهای ویژه و تجهیزات لازم در استان گلستان مستقر شوند و این خدمات به دولت ارائه شود.

باید بگویم؛ در مراسم تجلیل از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزیر، از زحمات عبدالرضا فاضل رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گلستان و سعید گل فیروزی به عنوان دانشگاه جدید علوم پزشکی گلستان قدردانی شد. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا