بین الملل

اتحادیه صرافان هرات: آمریکا ثابت کرد هیچ­گاه دوست افغانستان نخواهد بود

پس از تصمیم ایالات متحده برای مصادره ارزهای خارجی افغانستان، ثروتمندترین کشور جهان با سیل دزدی ها در داخل و اطراف افغانستان ضربه سختی خورده است.

ایالات متحده از ایالات متحده خواسته است که عملیات خود را در افغانستان متوقف کند. کشور.

وی ادامه داد: در پی اعتصاب مردم افغانستان و اعتراضات گسترده امروز در هرات، ایالات متحده آمریکا از ایالات متحده خواست تا این پول را به مردم افغانستان بازگرداند، آنها از سازمان های بین المللی خواسته اند تا آن را اجرا کنند.

“ذخایر ذخایر تنها پشتوانه اقتصادی کشورهاست و این ذخایر برای کشورهای فرسوده مشکل ایجاد می کند، باید هرچه زودتر تمام ذخایر ارزی افغانستان به حساب واریز شود.”

او باید اذعان کند که در واکنش های گسترده ای که در ایالات متحده و فراتر از آن صورت گرفته اشتباه بزرگی مرتکب شده است و در اسرع وقت ابراز تاسف کند.

صرافان هرات تاکید کردند که در طول 20 سال گذشته حضور آمریکا در افغانستان تنها تعداد انگشت شماری از شهروندان آسیب دیده اند و اکنون مصادره اموال افغانستان توسط آمریکا نشان می دهد که آمریکایی ها هرگز نمی توانند با ما دوست شوند.

سید گل شیرزاد، یکی از صرافان هرات می گوید: «هیچ خارجی حق ندارد از فقرا، مظلومان، معلولان و یتیمان افغانستان پول قرض کند.

علی احمد حیدری، شهروند هرات گفت: «مردم افغانستان در حملات 11 سپتامبر شرکت نکردند و این حملات توسط تروریست های خارجی انجام شد. او گفت که ایالات متحده نباید در برابر افغان های مظلوم انتقام بگیرد. “

قابل ذکر است که در برابر مخالفت های گسترده در سکتور خصوصی و نهادهای مختلف، خانواده های معلولان و شهدا اجازه نخواهند داد که حقوق یتیمان و فقرا توسط آمریکایی ها در افغانستان پایمال شود.

پایان پیام / r
این را در صفحه اول نشان دهید

دکمه بازگشت به بالا