حوادث

وجود ۵۰ مرکز مشاوره و ۱۰۱۰ دایره اجتماعی در کلانتری‌ها

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر بهداشت در پیامی به مناسبت میلاد امام علی (ع) از وجود 50 مرکز مشاوره و 1010 باشگاه اجتماعی در کلانتری ها خبر داد.

به گزارش دانا نیوز به گزارش پایگاه خبری پلیس، پیام سردار مهدی حاجی به این شرح است: ولادت با سعادت امیرالمومنین(ع) مبارک باد. از زحمات ارزنده مشاوران و مددکارانی که در بالاترین سطح خود خدمت کرده اند، افتخار بزرگی است. حقوق و عدالت

در آموزه های اسلامی همواره بر مدارا، مهربانی، گذشت، ایثار، انفاق، فضیلت، کمک، یاری، حبس و محبت به دیگران تاکید شده است.

کمک به مردم، تلاش برای تحکیم بنیان خانواده و ارتقای سلامت روانی جامعه، پیشگیری از مشکلات و آسیب های روانی، رفع اختلافات و سوء تفاهم ها با حفظ کرامت انسانی و… به همین ترتیب، رسالت انبیا و اولیای الهی محقق شد. نگاه علمی و تخصصی به مسائل و موضوعات اجتماعی، برنامه ریزی هوشمندانه برای حل آنها، توسعه و ارتقای فرهنگ خودکنترلی، مراقبت از خود، مسئولیت پذیری، خدمات حقوقی، انتظامی و حمایت اجتماعی، فرآیندی متمرکز است.

اکنون دو دهه از تاسیس و اجرای واحد مشاوره و پشتیبانی پلیس می گذرد و 50 مرکز مشاوره و 1010 باشگاه اجتماعی از طریق کلانتری خدمات مفیدی را به جامعه ارائه می دهند. % موارد به این موارد دلخواه ارسال شده است.

این روز فرخنده را تبریک و قدردانی می نمایم و از زحمات سخاوتمندانه، دلسوزانه و متعهدانه مشاوران و مددکاران اجتماعی نیروی انتظامی تشکر و قدردانی می نمایم. – من از پر بودن جامعه صحبت می کنم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا