اجتماعی

از نمایش گروه های ورزشی تا اهتزاز پرچم پر افتخار ایران اسلامی

به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، قهرمانان، پیشکسوتان و خبرنگاران ورزشی به همراه ورزشکاران محله تهران با امام جماعت کشور و امام جماعت کشور به توافقی جدید دست یافتند. راه شهدای حق.

به گزارش دانا نیوز، پیروزی انقلاب اسلامی با انزجار ظالمان زمان همراه بود و امروز در سراسر جهان اسلام ایران جشن گرفته شده و بر خود تاکید دارد.

با حضور در سازمان ورزش غرفه ای برپا کردند و شعار آزادی، آزادی و جمهوری اسلامی را سر دادند و پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز درآوردند که با افتخار آن را نماد قدرت ایران اعلام کردند. مردم.

در این راستا مسابقات فرهنگی، رزمی، دوچرخه سواری، موتورسواری، اسکیت و هنر از جمله فعالیت های ورزشی سازمان ورزش بوده و با استقبال خوب جامعه مواجه شده است.

ایجاد مشارکت عمومی با ارتقای سلامت

پرویز سروری نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از راه های افزایش مشارکت مردمی ارتقای سلامت است. و نشاط در جامعه.» و ورزش شهروندی یکی از مهمترین و مؤثرترین ابزار برای رسیدن به این هدف است.

ورزش همگانی به دلیل وحدت ملی

محمد آکندی – رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران – امروز روز وحدت ملی است. کرونا در شرایط سختی قرار داشت اما روزی بود که مردم به یکباره در راهپیمایی شرکت کردند و بار دیگر به افتخار کشور اسلامیمان بود.

شورای اسلامی شهر تهران نیز متولی انجمن شهروندی و ورزش را اعلام کرد.

سرمایه اصلی این انقلاب مردم هستند.

وی گفت: مردم سرمایه اصلی کشور هستند و این نظام مبتنی بر اعتماد به آنها است. حفاظت از این اموال یک مسئولیت بزرگ برای همه ما است.

من به پرچم کشورم افتخار می کنم

محمد مومینی پیشکسوت تیم فوتبال کشورمان گفت: به پرچم سه رنگ کشورم افتخار می کنم. “

ورزش های همگانی تحت عنوان پرچم ملی در حال گسترش است.

این ملت در زیر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران کارهای بزرگی انجام می دهد، عزت و غیرت انسانی را به جهانیان نشان می دهد.

وی ابراز عقیده کرد: این ورزش برای حفظ سلامت مردم و ایجاد نشاط و شادابی در خانواده نهادینه می شود.

حضور مردم دشمن را می شکند.

رئیس اداره ورزش شهرداری تهران، خوزه اوجاگی قهرمان ورزش های رزمی کشورمان نیز دشمن حضور مردم در تظاهرات 22 گانه را دشمن دانست. او در ادامه به این امر مقدس افتخار کرد.

اداره کل ورزش شهرداری تهران در بیانیه ای اعلام کرد: ورزش همگانی راهی روشن برای وحدت ملی است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا