حوادث

حضور ناظران مدیریت بحران در مترو برای اخراج افراد دارای علائم کرونا

جلسه اضطراری سازمان مدیریت بحران کرونا در شهرداری تهران با اتخاذ تصمیمات جدید با هدف کاهش تعداد مسافران و کاهش مسافران برگزار می شود. اپیدمی های جدید به بحران تهران ضربه زده است.

به گزارش دانا نیوز، علی نصیری در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری تهران با اشاره به شیوع عفونت و بستری شدن در بیمارستان در کشور و تهران، با اشاره به گسترش عفونت و بستری شدن در بیمارستان، گفت: مورد و نکته: عملکرد کامل مهم است و چالش ها باید به سرعت برطرف شوند.

وی همچنین خواستار تشکیل تیم نظارتی برای کنترل مراکز ازدحام از جمله سینماها، جشنواره فیلم فجر و مترو شد.

نصیری در پاسخ به نتیجه این نشست بر لزوم تداوم فعالیت پروتکل های بهداشتی و مراکز واکسیناسیون در بخش های مختلف شهرداری تاکید کرد و ناظران مدیریت بحران تهران از شنبه هفته آینده در قطار مترو حضور خواهند داشت. این ناظران از کسانی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند توصیه می کنند دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند و افراد مبتلا به بیماری های قلبی را با احترام از مترو خارج کنند.

وی از شهروندان خواست تا پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و افزود: برای اطلاع رسانی به شهروندان از خطرات این بیماری در شهر برنامه های ویژه ای لازم است. در تهران.

رانندگان تاکسی از سیستم OMD و سایر روش های ممکن برای شناسایی و تأیید آمار تزریق دوز سوم استفاده می کنند و تصمیمات لازم را در مورد مقررات بهداشتی اتخاذ می کنند. بخش‌های راه‌آهن و سایر بخش‌های حمل‌ونقل بخشی از مصوبات کنفرانس در مورد رویه‌های عمومی و مشابه در حوزه اطلاع‌رسانی و ایجاد اعتماد به دستگاه‌های اجرایی بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران، در این نشست علاوه بر رئیس شرکت مدیریت بحران استان تهران، مدیرعامل شرکت شهر سلامت، اداره کل بهداشت، تاکسیرانی و نمایندگان سایر سازمان های عضو حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا