بین الملل

آمریکا نگران بازگشت احتمالی ترامپ به قدرت

به گزارش سی ان ان، ترامپ در تحلیلی توسط استفان کالیسون هشدار داد که ترامپ ممکن است بار دیگر در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 آمریکا نامزد شود.

سی ان ان در این تحلیل با بیان اینکه حزب جمهوری خواه همچنان تحت نفوذ ترامپ است، می گوید: حزب جمهوری خواه نسبت به دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ به هدف خود نزدیکتر است و این یک بیانیه سیاسی برای مشروعیت بخشیدن به خشونت است. نظر و بیانیه.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه (LNP) از لیز چنی، یک جمهوری خواه در وایومینگ و یک جمهوری خواه دیگر، آدام کینسینجر، به دلیل استفاده از شورش های 6 ژانویه در کنگره آمریکا به عنوان «گفتمان سیاسی قانونی» انتقاد کرده است.

تحلیلگر سی ان ان گفت که انتقاد از رئیس جمهور سابق آمریکا بر “نفوذ شیطانی” و افراط گرایی افسار گسیخته یک حزب سیاسی بزرگ ایالات متحده متمرکز شده است.

نویسنده این مقاله ترامپ را «نیروی سیاه پوست» توصیف کرده و گفته است که «برخی از جمهوری خواهان از افراط گرایان دور هستند، اما برای حفظ شأن سیاسی خود می ترسند علیه او صحبت کنند و تنها راه، نشان دادن وفاداری است». به آن اینگونه نگاه کن.

جمهوریخواهان تمایلی به محکوم کردن اظهارات اخیر ترامپ ندارند.

سی ان ان می نویسد که اجماع اکثر جمهوری خواهان این است که ترامپ به مجریان قانون توهین کرده است و از محکوم کردن سخنرانی اخیر ترامپ که در آن او اراذل و اوباشی را که در 6 ژانویه به کنگره حمله کردند، عفو کرد، خودداری کرده است.

آمریکا نابود خواهد شد.

سی‌ان‌ان به نقل از مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا، گفت که درخواست ترامپ برای تغییر نتایج انتخابات «نادرست» و «غیر آمریکایی» است.

مایک پنس، نویسنده، درخواست ترامپ را برای قانون اساسی و از دست دادن ایالات متحده می خواند.

به گفته وب سایت آمریکایی هیل، تحلیلگر سیاسی در جریان تحلیل رونالد ریگان و رونالد ریگان در 4 فوریه از انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا، سی ان ان به ترامپ هشدار داده است که ممکن است در انتخابات 2024 آمریکا شرکت کند. جورج دبلیو بوش رئیس جمهور بود و نوشت که ایالات متحده امروز در برابر ایجاد حزب ثالث ایجاد شده توسط دونالد ترامپ آسیب پذیر است.

از زمانی که دونالد ترامپ در سال 2015 نامزدی خود را برای کاخ سفید اعلام کرد، بیشتر توجه کشور به او معطوف شد.

شیوع نافرمانی عمومی در ایالات متحده

او گفت: «من بارها گفته ام که اعتقاد ندارم ترامپ در انتخابات 2024 نامزد شود، اما اگر چنین کند، باید شاهد حضور مردمی در ایالات متحده باشیم که خواهان «اعتراض عمومی» نیستند.

حضور به عنوان کاندیدای مخرب

تحلیلگر هیل در ادامه گفت که ترامپ در سخنرانی اخیر خود در کنفرانس کنش سیاسی محافظه کاران آمریکا حزب ثالث تشکیل نخواهد داد، اما نظرات متناقضی را مطرح کرد.

311311

دکمه بازگشت به بالا