استان ها

گام برداشتن در مسیر شهدا، تضمین کننده ی آینده بسیار روشن انقلاب و کشور است

آنطور که این خبرگزاری گزارش داده است دانا نیوز از استان زنجان؛ علی اسماعیل مدیر کل آموزش منطقه ای زنجا از یادواره شهدا یاد می کند: انقلاب شما جوانانی که کشور را نجات دادید، اکنون با قلم، تحقیق و مطالعه، بر عزت و سربلندی اسلام و کشور راه شهدا را ادامه می دهید.

اسماعیل افزود: شهدا و فرهنگ سازی اگر شهید در واقع همان هوای باکلاسی است و ارزش والای انقلاب و اسلام ادامه دارد، باید به آن فکر کرد.
وی همچنین از حضور خانواده شهید سعید محمد موسوی تقدیر کرد. خانواده مخصوصا شهدای عزیز والدین عزیزان گنجینه ای از معرفت هستند که با ذکر آنها از زندگی گرانقدر شهدا بهره مند شویم.
وی گفت: ذکر این خاطرات راهی برای انتقال ارزش ها و میراث شهدا به نسل آینده است.

اسماعیل گفت: هر چقدر در راه شهدا سفر کنیم، علاوه بر تامین جان خود، مطمئن باشیم که انقلاب و کشور را امیدوار می کند و برای شهدا آرزوی دعای خیر دارم. همیشه شامل همه ما می شود.»
او گفت: «او یک مرد متدین بزرگ و عاشق انقلاب بود. رهبر کل آنها بودند.
خوبی تحصیلات این منطقه همچنین به اجرای برنامه های یادبود اشاره کرد دهه فجر انقلاب اسلامی در مدارس می گوید: دانش آموزان درست است، ما یقین داریم که آینده انقلاب قطعی است و آینده کشور همیشه روشن خواهد بود که با تلاش و مجاهدت به دست خواهد آمد.
اسماعیل از رزمندگانی که در این مراسم حضور داشتند تمجید می کند: نشان چگونه در زمان او هشت سال دفاع مقدس پیروز بودند. امام زمان (ع) نزدیک می شود.

یادآور می شود، ایام شهادت در مدرسه شهید فاطمه در محل مدرسه شهید فاطمه به شماره 3535 و کتابخانه ویژه شهید پژوهی افتتاح شد.

// انتهای پیام//

ادامه مطلب


ارز در

خبرنگار:

دیوید کری

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دکمه بازگشت به بالا