حوادث

پرداخت بیعانه در خرید از سایت‌های واسط ممنوع!

دانا نیوز/ کرمان به گفته رئیس پلیس فتا استان کرمان، کلاهبرداران اینترنتی با درج آگهی های کذب و گمراه کننده بر روی آگهی ها، متقاضیان را فریب می دهند.

سرهنگ امین یادگارنژاد در این خصوص گفت: کلاهبرداران از بستر وب سایت خود برای گمراه کردن مشتریان خود با درج آگهی های غیر واقعی و کاهش قیمت در بازار استفاده می کنند. سپرده گذار گوشی را به خریدار، کلاهبردار یا فروشنده پس نمی دهد و وجه یا کالا را قبول نمی کند یا عودت نمی دهد.

وی افزود: کلاهبرداران سایبری از دفاتر بانکی مجهول و استیجاری خود به صورت گروهی یا فردی استفاده می کنند و با درج آگهی های مختلف بر روی آگهی ها، مشتریان خود را گمراه می کنند.

وی گفت: «کلاهبرداران گاهی اوقات محصولات با کیفیت پایین را می فروشند و کاربران را به درگاه های پرداخت آنلاین جعلی هدایت می کنند که در نهایت منجر به برداشت غیرمجاز از حساب های مشتریان می شود.

سرهنگ یادگارنژاد در ادامه گفت: قبل از بررسی و تایید اصالت کالا از واریز وجه برای فروشندگان خودداری کرده و به فریبکاری در شبکه های اجتماعی و سایر تبلیغات توجه نکنید. برای پرداخت آن.

درخواست مشاوره رئیس پلیس فتا استان کرمان توسط شهروندان به صورت جدی و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک با ما در سایت پلیس فتا https://www.cyberpolice.ir/ تماس حاصل فرمایید. مرکز اورژانس سایبری.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا