اجتماعی

مدارس گناباد غیرحضوری شدند – دانا نیوز

دانا نیوز/ خراسان رضوی به گفته مدیر آموزش و پرورش گنداد، با توجه به اپیدمی جدید بیماری قلبی، تمامی مدارس گنداد به جز مدارس چند کلاسه روستایی به مدت 10 روز تعطیل است.

حسنی احمدی در گفت وگو با دانا نیوز، با بیان اینکه تمامی فعالیت های آموزشی در مدارس گنداد به جز مدارس گنداد منوط به شیوع اپیدمی های جدید وبا در کشور از جمله شهرستان گنبد است، گفت: از روز سه شنبه 12 بهمن ماه به صورت مجازی انجام می شود. و به مدت 10 روز تا آخر هفته آینده ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: مدارس چند رشته ای روستایی یک تا 15 مدرسه هستند که جمعیت آن کم است، آموزش و پرورش بر اساس قوانین سلامت جسمی و روانی انجام می شود، اما اگر دانش آموز یا دانش آموز باشید، علامت دار خواهید بود و فعالیت این مدارس انجام می شود. اجتناب خواهد شد.

در یکی دو روز گذشته به طور متوسط ​​7 تا 8 دانش آموز مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب بوده اند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناد همچنین با بیان اینکه دانش آموزان این شهرستان به ویروس کرونا مبتلا شده اند، گفت: طی یکی دو روز گذشته به طور میانگین هفت تا هشت دانش آموز به ویروس کرونا مبتلا شده اند. در نتیجه این روند آماری و گستردگی مشکل مقرر شده است که فعالیت های آموزشی در مدارس شهرستان حذف شود.

همکاری مدارس با ستاد کرونا خوب است، بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی بیش از 85 درصد مدارس شهرستان تحت پوشش مسائل بهداشتی قرار دارند. این یک واقعیت مجازی است. یکی دو شماره هفته پیش.

به گفته مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناد، همکاری با مجموعه آموزشی شهرستان از زمان شروع اپیدمی قلبی و عروقی و در 2 سال اخیر بسیار خوب بوده است و امیدواریم این همکاری ادامه داشته باشد. به دانش آموزان فرصت دهید تا هر چه زودتر به حالت عادی برگردند تا بتوانیم فعالیت های حضوری را در روزهای آینده ادامه دهیم.

بر اساس جدیدترین نرم افزار، شهرستان گناد در حال حاضر در وضعیت تب زرد قرار دارد و به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گناد، طی 24 ساعت گذشته 128 آزمایش انجام شده است که از این تعداد 84 نفر آزمایش شده اند. مبتلا شده. . سه نفر هم اکنون به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان علامه بهلول گنبدی تحت درمان هستند. تعداد مبتلایان به ویروس وبا به 365 نفر رسید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا