استان ها

امام جمعه قم: رییسی در نماز کرملین به وجود امام رضا(ع) اقتدا کرد

به گزارش خبرگزاری کوم، آیت الله سعید محمد سعید ظهر امروز در سخنان نماز جمعه خود گفت:

بعد: این مقاله به شما می گوید که فکر نکنید اگر باری را به دوش نکشید و شانه های خود را بالا نیاورید، اسلام جا افتاده است. زیرا اسلام به آنچه می خواهد می رسد; اما این افتخار از شما سلب می شود و به دیگران منتقل می شود.

در خطبه بر کوه آمده است که در این آیه وعده عذاب کسانی را می دهد که دعوت خدا را نمی پذیرند و عذاب منحصر به قیامت نیست و به عذاب دنیوی مانند انقیاد و ذلت دچار می شوند. و تحقیر و غیره.

امام جماعت مسجدالحرام امام خمینی (ره) فرمودند: «تکرار امر به معروف و نهی از منکر از مصادیق جهاد فی سبیل الله است». بیا پیششون

آیت الله سعید در خطبه دوم خود نقش آفرینی حضرت فاطمه(س) را بر پیشانی ایشان مایه رستگاری دانست و فرمود: ع) و این توافق با عبادت الهی امکان پذیر است.

امام جمعه باب قم شهر قم با بیان اینکه تنها فاطمه مهاب می تواند بشر را نجات دهد، افزود: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم.

وی گفت: ایران و روسیه در زمینه های مختلف دارای منافع راهبردی مشترک هستند که این توسعه برای روسای جمهور دو کشور حائز اهمیت است.

خطیب نماز جمعه آینده بر توسعه روابط سه کشور همسایه، کشورهای مسلمان و کشورهای همسایه تمرکز خواهد کرد.

وی گفت: روسیه علاوه بر همسایه بودن با ایران، به 25 میلیون مسلمان علاقه مند است و پتانسیل اسلامی خوبی نیز دارد. روسیه نیز در بسیاری از جاها با جمهوری اسلامی ایران همراه است.

حضرت معصومه (سلام الله علیها) می فرماید: «دلیل دوم توسعه روابط تهران و مسکو، بی طرفی تحریم های ظالمانه است.

وی افزود: برای رهایی از تحریم ها دو راه وجود دارد: یکی استفاده از قدرت های داخلی در داخل و دیگری استفاده متناسب، عاقلانه و عاقلانه از ظرفیت های دیگر کشورها و هر دو متضاد هستند. با تاکید مقام معظم رهبری «عیسی.

وی گفت: ما منافع و نگرانی های مشترکی با روسیه داریم که شامل دریای خزر، عراق، قفقاز، سوریه، منطقه و تحریم ها می شود. نگرانی های مشترک.»

روسیه یکی از اعضای دائم شورای امنیت گفت: «روسیه می‌خواهد ایران به منافع خود در خلیج فارس دست یابد». این کشور یکی از اعضای اصلی کشورهای صنعتی است.

وی بابیان اینکه منابع داخلی روسیه می تواند بسیاری از نیازهای ما را تامین کند، گفت:

وی افزود: پس از مذاکرات با رئیس جمهور روسیه، اولین دعا در کرملین این بود که قبل از هر مذاکره ای به موقع با خدا صحبت کنیم.

یکی از اعضای شورای علما بیان کرد: امام هشتم (صلی الله علیه و آله و سلم) هنگام مذاکره با عمران صابی، یکی از علمای بزرگ غیر مسلمان، سخنان خود را ترک کرد و نماز خود را آغاز کرد.

وی افزود: دعای آقای ریس نشان می دهد که او به عهد خود با خدا وفادار است و اگر این فرد عهد و پیمانی داشته باشد به عهد خود وفادار خواهد بود. و ما احکام الهی هستیم.

48

دکمه بازگشت به بالا