اجتماعی

وزیر کشور: آسیب‌های اجتماعی کشور «وارداتی» است

ما قبول داریم که در کشور مشکلات اجتماعی داریم اما وارداتی داریم.دشمن می خواهد تحریک کند، مخالف است.

به گزارش دانا نیوز احمد وحیدی در سخنانی به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش در وزارت کشور گفت: رهبری توسعه است.

وی افزود: منابع انسانی آغاز و پایان است.

اگر وزیر کشور مبنای رشد و توسعه انسانی باشد، خواهیم دید که او به کجا خواهد رسید. اگر در صنعت کشت می کنیم، در وزارت کشاورزی محصولات کشاورزی داریم یا اگر در وزارت نیرو نیرو تولید می کنیم، در وزارت آموزش و پرورش نیرو می سازیم. اگر در وزارت کشور امنیت تولید کنیم در آموزش و پرورش امنیت تولید می کنیم و هیچ ابزاری نمی تواند نقش آموزش و پرورش را ایفا کند.

وحیدی افزود: اگر از من بپرسید می گویم مهم ترین نظام، نظام آموزش و پرورش است.

وی گفت: بنابراین وزارت آموزش و پرورش، وزارتخانه مادر است و مهمترین محصولی است که باید تولید شود. ذینفعان باید فرهنگ فاسدی را که می خواهند به خود تحمیل کنند، بسازند و با آن مقابله کنند. این آسیب اجتماعی ناشی از این فرهنگ فاسد غربی است.

وی گفت: هر کجا که می رویم مکتب انقلابی پرافتخار ما، مکتب اهل بیت، مکتب رهبری شهدای سلیمان و دکترین انسانیت به سطح جدیدی از غرور، اخلاق و اخلاق انسانی رسیده است. ما صدمه دیده ایم.

وی گفت: دشمنان هرج و مرج ایجاد کرده اند اما جامعه ما در مقابل آنها محکم ایستاده است. آنها سعی می کنند آمار و الگوهای نادرست ایجاد کنند. ما اذعان داریم که آسیب های اجتماعی در داخل کشور و خارج از آن داریم. وقتی صحبت از آموزش قوی می شود، افراد آموزش دیده ای وجود دارند که می توانند در برابر هجوم خشونت رسانه ای و هرگونه حمله دشمن مقاومت کنند.

وحیدی حوزه مهم آموزش و پرورش کشور است و همه باید در خدمت آموزش و پرورش باشیم. این بار بزرگ را همه باید برداشته و همه را تربیت کنند. من از همه حاکمان، فرمانداران و سایر دست اندرکاران می خواهم که مسئله آموزش را حل کنند و متوجه باشند که هیچ چیز مهمتر از این نیست. طرف دیگر حوزه های علمیه است، ما جوانان خوبی داریم که اجازه تحصیل دارند و فکر می کنم اگر این مجمع بتواند منشأ تأثیر مثبت باشد، در این زمان موفق خواهد بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا