استان ها

دانشکده‌های موضوعی در دانشگاه آزاد خراسان‌ رضوی راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرنگار تیم دولتی سرویس خبری آنا مشهد، مدیران آموزش و پرورش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با حضور تجلیل و معارفه دانشگاه سید محسن نبوی که در مرکز فرهنگی رفاهی واحد مشهد برگزار شد، به سمت مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد شهید اسلامی واحد مشهد ارتقا یافت و از زحمات داود بهارپور تقدیر کرد.


ادامه مطلب

نمایندگان جدید دانشگاه آزاد اسلامی مشهد دیدار کردند


رئیس شورای ویژه آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان کراسان رضوی بر ضرورت وحدت در اجرای دستورالعمل ها در کلاس های درس دانشگاه آزاد تاکید کرد.

علی عسگر یساقی افزود: باید سند تحول و تعالی دانشگاه را که مورد تاکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی است، فشار دهیم.

وی گفت: این دانشکده ها بر اساس سند تحول است.

به گفته معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، «تصمیم بر این است که دانشکده هایی که درآمدزایی برای دانشگاه ندارند و بیشتر جنبه نظری و غیرنظری دارند حذف و تعدادی دانشکده جدید جایگزین شوند».

یساکی گفت: در مبحث دانشکده باید یک دانشکده لغو شود تا هر دانشکده تاسیس شود که در این راستا سه دانشکده آموزشی در تهران ارائه کرده ایم.

ارائه سیستم اتوماسیون اداری پیشنهادی

در همین مراسم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت:

مرادی، دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه پروژه های زیادی وجود دارد، از عدم مجوز در دانشکده برای اجرای این پروژه ها انتقاد کرد و گفت: اگر دغدغه وجود نداشته باشد، دلسوزی و اعتماد اعضای دانشگاه وجود ندارد. پروژه ها متوقف خواهد شد.

وی گفت: با تلاش اساتید این دانشگاه در سطح بالایی قرار دارد و بهترین پروژه ها بدون تلاش به نتیجه نمی رسد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اینکه باید وارد طرح “الف” و “ب” شوید، تاکید کرد: باید وارد طرح “الف” و “ب” شوید. چرا که دانشگاه به سمتی حرکت می کند که برنامه ریزی جدیدی داشته باشد و برنامه ها را به بهترین شکل ممکن اجرا کند.

مرادی با اشاره به آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای ارتقای اساتید ارشد گفت: البته جایگاه هیات علمی باید مشخص شود و دانشگاه محور و اولویت اصلی باشد.

دانشکده های موضوعی در دانشگاه آزاد کوراسان رضوی برگزار می شود.

وی در خصوص تهیه و ارائه سیستم جدید اتوماسیون اداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوراسان رضوی به شرکت مرکزی تهران خبر داد: قول داده ایم در اردیبهشت سال آینده این طرح را ارائه کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی گفت: هر یک از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی باید در ابتدای سال طرح های تحقیقاتی و کارنامه تحقیقاتی خود را ارائه کنند. در پایان سال.

وی گفت: باید در رشته ها تجدید ارزیابی کنیم و رشته های جدید را با ظرفیت جدید ایجاد کنیم و در مسیر دانشگاه آزاد اسلامی کراسان رضوی حرکت کنیم، آموزش عالی در شرق پیچیده است.

وی با تاکید بر مدرن بودن، کارآمدی و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: چیزی کمتر از ظرفیت دانشکده نداریم. اما ما باید روی این قابلیت ها کار کنیم و در زمینه آموزش پیشنهاد را به کشورمان ارائه کنیم و نتایج بزرگی برای کشورمان به ارمغان بیاوریم.

انتهای پیام / 4078/4062 /

دکمه بازگشت به بالا