اجتماعی

عبدالملکی: همه تلاش خود را برای اصلاح نظام خدمات‌رسانی می‌کنیم

وزیر تعاون، کار و تامین اجتماعی گفت: ما تمام تلاش خود را برای بهبود سیستم های خدماتی و سیستم های اجرایی و رسیدگی هر چه بیشتر انجام خواهیم داد. تا جایی که می توانیم یادداشت کنیم.”

به گزارش دانا نیوز، حجت الله عبدالملکی که در تظاهرات اعتراضی به شهادت سلیمان کبیر شرکت کرده بود، با بیان اینکه دولت سیزدهم از چند ماه پیش کار خود را آغاز کرده است، گفت: انشالله طعم آرامش و حل مشکلات را بچشید.

وی افزود: اکیداً از شما می خواهیم که در این ماه ها زیاد حرف نزنید و معتقدیم این زمان کار است نه زمان صحبت. خداوند به ما عنایت فرماید که با دعای مردم عزیز این مشکلات را به سرعت حل کنیم.

وی گفت: ما نیز در وزارت امور عمومی هستیم زیرا به این وزارتخانه بسیار نزدیک هستیم و تمام تلاش خود را برای ارتقای سیستم های خدماتی انجام می دهیم و سیستم های اجرایی و در برخی موارد تا جایی که بتوانیم می توانیم نکات را حل کنیم. .

وزیر امور خیریه با اشاره به برپایی خیمه به نام محب شهید سلیمان سلیمان گفت: در ماموریت و فعالیت های این خدمت، این خیمه تا روز شنبه برپا می شود و دوستانی که در امور مرتبط فعالیت دارند خدمت رسانی خواهند کرد. و اگر سوال یا مشکلی دارند یا حتی ایده یا ایده ای دارند می توانند برگردند.

به گزارش دانا نیوز، حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی پس از سخنرانی در این تجمع حضور یافت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا