اجتماعی

لزوم استفاده از پتانسیل بانوان برای حل مشکلات شهری

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران در دیدار با معاون اجتماعی و فرهنگی و بانوان شاغل در پست های رهبری منطقه 12 این بانوان را ترجمه کرد.

به گزارش دانا نیوز مریم اردبیلی در تشریح شهادت فاطمیه و شهادت بانوی دو عالم گفت: یک جامعه بود. با وام گرفتن از برکات این ایام سعی در ارتقای هر چه بهتر جایگاه زنان در مناصب مختلف در محیط کار داریم.

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران در ادامه بر نقش زنان نه تنها در تضادها، بلکه در احتمال شباهت ها تاکید کرد – حتی زنان نیز نگاهی انسانی و کل نگرتر به مسائل دارند. اینکه همه نیازهای انسان خانواده و اجتماع را در نظر بگیرد. زنان به طور طبیعی شفا دهنده و آموزش دهنده هستند و می توانند با تمرکز بر روح زندگی انسانیت بیشتری را در محیط ایجاد کنند.

اردبیلی با اشاره به اشتغال 11 هزار زن در شهرداری تهران گفت: حضور زنان در بدنه سازمانی فرصت مناسبی برای استفاده از الگوی حضور موثر شهر و ارتقای توانمندی زنان است. مدیریت شهری. البته در این میان نه تنها کمیت می خواهیم، ​​بلکه کیفیت حضور و تاثیرگذاری مهم است.

در پایان تاکید کنید: ما به طرح ها و پروژه هایی نیاز داریم که ظرفیت و بستر را برای حضور بیشتر زنان و دختران در امور شهری فراهم کند. بانوان تهرانی می توانند با گسترش نمایندگی بانوان به ارزش شهر بیافزایند. زنان مشکل تهران نیستند و می توانند مشکل تهران را حل کنند. خوشبختانه امیدواریم شهردار منطقه 12 به زودی به حوزه بانوان نزدیک شود و شاهد تحولات مثبتی در این زمینه باشیم.

در ادامه این نشست سعید شاه میر معاون اجتماعی و فرهنگی ناحیه 12 از فعالیت های 12 گانه بانوان در منطقه 12 تقدیر کرد و گفت: در سال جاری 7 پروژه برای رفع فضاهای امن در منطقه 12 شناسایی شده است. و امروز یکی از این پروژه ها را افتتاح می کنیم و امیدواریم تا پایان سال شاهد اجرای 3 مسیر دیگر باشیم. ما می خواهیم در بحث مشاغل خانگی و مشاغل کوچک بازاری با ثبات برای عرضه محصولات ایجاد کنیم.

به گزارش شهر، اردبیلی ادامه داد: با توجه به کارآمدی سایر دستگاه ها و ارگان های دخیل در مسائل اجتماعی و فرهنگی، اکنون شرایط برای اقدام در منطقه فراهم شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا