استان ها

مسائل و دغدغه‌ دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی به‌زودی حل می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه منطقه ای آنا محمد سرویس، سید محمد بطحایی، مهمترین مسابقه روز دوم و در پایان نشست عمومی آموزش و مهارت های عمومی دانشگاه آزاد اسلامی است. مدارس سما این نمایندگان در خصوص مزایای بالقوه امکانات و خدمات دانشگاه آزاد اسلامی گفتند:

ارتقای کیفی مدارس، ارتقای صلاحیت مدیران، ارتقای صلاحیت معلمان، ارتقای برنامه ها و فعالیت های فرهنگی، ایجاد مدارس به صورت پازل، ارتقای کیفیت مدارس، ارتقای کیفیت مدارس و… . بیشتر)

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با تشریح سیاست های کلان دانشگاه آزاد اسلامی که پیش از این توسط دکتر طهرانچی تشریح شد، افزود: به همین ترتیب ساماندهی می کند بنابراین باید در برنامه های خود تجدید نظر کنیم. و فعالیت های منطبق با این سند.

مشکلات و دغدغه های مدارس مهارت و کارآفرینی به زودی برطرف می شود

بطحایی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی دارای دو دانشکده و یک دانشکده به نام سما است. کارآفرینی به آن «معاونت آموزش فنی حرفه ای، حرفه ای و کربن» می گویند. در كلاس درس، كليه موضوعات نماينده آموزش و پرورش دولتي و عمومي است و در گروه هيات علمي نيز روند كاري مشابه نمايندگان دانشگاه آزاد اسلامي است. بخشنامه ای را با همکاری معاون هماهنگ کننده و دستیار مهارتی برای رسیدگی به سوالات و نگرانی های اخیر در مورد نیروی کار اعلام خواهیم کرد. در مشاغل جدید، برای رفع نقاط ضعف احتمالی به زمان نیاز است.

قدرت مدیران به اندازه مطالعه اسناد و مدارک پیشرفته با احصای اعیان و نظارت بر قوانین و مقررات صادره از بزرگواران و کلیه ادارات مهم است. بیانیه گام دوم انقلاب اسلامیوی با تاکید بر ارتقای کیفیت آموزش، برنامه پنج ساله را گامی در جهت ارتقای کیفیت آموزشی دانست.

معاون آموزش دولتی و حرفه ای دانشگاه آزاد در خصوص شایستگی خدمات و محصولات موجود در بازار گفت. بخشی از جامعه در مدارس «در حوزه مدارس، راهبرد دانشگاه آزاد اسلامی ارتقای کیفیت بود.

همچنین اهمیت ایجاد مدارس متناسب با نام و اعتبار دانشگاه آزاد اسلامی و خودداری از افتتاح مدارس بی کیفیت از سوی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی نیز مورد تاکید قرار گرفت.

مشکلات و دغدغه های مدارس مهارت و کارآفرینی به زودی برطرف می شود

به گزارش آنا، در دومین روز اجلاس نمایندگان آموزش و پرورش عمومی و مهارت های دانشگاه آزاد اسلامی، کمیسیون ها «موانع و چالش های ایجاد مدارس استعدادیابی و کارآفرینی»، «سازمان منابع انسانی و ادارات»، «آنلاین 1401» را بررسی می کنند. بررسی اجرایی و تکمیل» و «ماهاراشترا: نمایندگان عمومی آموزش و مهارت‌ها شرکت کردند و در مورد موضوعات مربوطه تبادل نظر کردند».

مجمع عمومی فضای مجازی با حضور مدیر کل تضمین و نظارت بر کیفیت مدارس، بخش اداری و مالی، منابع انسانی و سامانه پرداخت برگزار شد.

جلسه مجمع عمومی آموزش و مهارت استان ها به منظور تبیین و بررسی سیاست های معاونت اجرایی معاونت آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در مرزارضا برگزار شد.

انتهای پیام / 4121/4062 /

دکمه بازگشت به بالا