حوادث

ضرورت تدوین طرح جامع امداد و نجات در کشور / تداوم واکسیناسیون و پایش کرونا در مرزها

رئیس جمعیت هلال احمر از سازمان امداد و نجات بازدید و با امدادگران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش دانا نیوز؛ دکتر پیر خوزه کولیوند در گفت و گو با مسئولان امداد و نجات گفت: این سازمان یکی از مهم ترین و موثرترین سازمان های هلال احمر است. تلاش هر امدادگر

وی ادامه داد: باید با کمک ژنرال‌ها، کارشناسان و اساتید آماده، یک طرح نجات جامع تدوین شود و ما باید از همه امکانات خود برای رسیدن به این هدف استفاده کنیم. هم مهارت‌های داخلی و هم مهارت‌ها و انتقادات توسعه خارجی. خدمات رسانی و بهبود فعالیت های سازمان امداد و نجات.

وی بر لزوم تعیین نیروی انسانی و فضا و منابع، اهداف طرح، ارتقای منزلت اجتماعی و لزوم حفظ و تقویت روحیه داوطلبانه با تدوین طرح جامع امدادی با در نظر گرفتن شادکامی، جهادی و… تاکید کرد. روحیه سخت کوشی اهداکنندگان امام کامنی: توانبخشی در اولویت مردم است و باید با ارائه آموزش های ویژه بر امید، ایثار و پاسخگویی امدادگران تاکید کرد. ماه سرخ.

کولیوند با اشاره به برنامه ریزی و نظارت مستمر برای بهبود خدمات و فعالیت های هلال احمر افزود: وظیفه اصلی مردم خدمت به مردم است. ما باید با خدمت به مردم و برداشتن بار از دوش آنها درد را کم کنیم. این خدمت ارزشمند است و مردم آسیب دیده از سیل و زلزله و… امیدشان را اول به دست خدا و سپس به دستان توانا یاری می دهند.

پیش بینی و پیشگیری از بلایا نوعی کمک است.

وی با تاکید بر اهمیت ترسیم ریسک کشور در طرح کلی امداد و نجات، گفت: اولویت اول ما پیشگیری و پیشگیری از بلایا و بلایا است و این یک اقدام امدادی است. اطلاعات و آگاهی و آمادگی مردم نیز با تهیه و مستندسازی خطرات رایج بهبود می یابد.

تاکید بر برنامه ریزی ایمن سازی و تداوم کنترل مرزی

رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: فعالیت‌های رصد هلال احمر و واکسیناسیون افراد کشورمان در پرونده کرونا بیش از گذشته ادامه داشته است. سلامتی. ” ثبت نام در خدمات ماه قرمز مهم است تا مردم بتوانند ببینند چه اتفاقی برای این جمعیت می افتد.

آمادگی اضطراری بیش از 60 درصد است.

کولیوند تاکید کرد: بیش از 60 درصد هلال احمر باید برای مقابله با خطرات و بلایا آمادگی داشته باشد و باید کار علمی و شاخص های رسمی برای تعیین تعداد پایگاه ها، آمبولانس ها و غیره مورد نیاز داشته باشیم. و این در برنامه کلی حائز اهمیت است.«رستگاری باید در نظر گرفته شود، ابزارهای نظارتی بر فعالیت ها و خدمات ما به صورت منظم و از پیش تعیین شده نظارت می کنند.

وی افزود: ارتقای سیستم فناوری اطلاعات و استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا از ضروریات کمک است و نیازمند داشتن نرم افزار نظارت بر امکانات، آمبولانس ها و … هستیم. مرکز رصد و هماهنگی هلال احمر برای اطمینان از فعال بودن تیم امدادی و در صورت لزوم مساعدت، تمامی رویدادها را رصد، اقدام و بلافاصله اطلاع رسانی کند.

اهمیت تنظیم منابع اقتصادی داخلی هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: تلاش برای افزایش بودجه عمومی امسال نسبت به سال گذشته در حالی که منابع مالی هلال احمر بخشی از آن از سوی دولت است، نباید مورد غفلت قرار گیرد. ما باید کنترل بیشتری بر ساختار داخلی منابع داخلی داشته باشیم.

کولیوند ادامه می دهد: نظارت ها برای رفع مشکل استخدام امدادگران ایثارگر ادامه دارد. این استخدام؛ از سوی سازمان کار و مدیریت برنامه و بودجه آن ممنوع شده است و جلسات ما با این سازمان ها نتایج خوبی داشته است. شورا و اعضای شورای عالی نیز به حل مشکلات کمک می کنند و تلاش ما بهبود وضعیت معیشتی همکاران است. برای امدادگران استفاده از ایستگاه ها برای امرار معاش، رسیدگی به بیمه و بیمه درمانی امدادگران و تایید خدمات داوطلبانه مهم است.

وی گفت: ما یک خانواده هستیم و وظیفه داریم مشکلات موجود در خانواده را حل کنیم. اگر خانواده سالم، مستحکم و جهادگر باشد و بتواند با روحیه انقلابی کار کند و مردم از خدمات مقام معظم رهبری بهره فراوان خواهند برد. کمیته های ایمنی محل کار نیز تشکیل شده است و ما سعی خواهیم کرد با فرصت های موجود به کارکنان کمک کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا