حوادث

ارتقای امنیت از دستاوردهای تصویب طرح جامع ساختار و سازمان انتظامی کشور

وی گفت: تصویب طرح جامع ساختار و نیروی انتظامی کشور قطعاً باعث ارتقای جایگاه پلیس و ارتقای امنیت و ارائه خدمات بیشتر به مردم خواهد شد. دستاوردها.

به گزارش دانا نیوز «خداوند متعال را به خاطر این رویداد مهم و پربرکت شکر می کنیم.

وی تصویب ساختار جامع کشور و طرح انتظامی را به طور قطع موجب ارتقای جایگاه پلیس و ارتقای امنیت و خدمات عمومی یکی از دستاوردها دانست.

حمایت مردم عزیزم در شورای اسلامی، حمایت نیروی انتظامی از سراسر کشور را تحسین می کنم. تقویت پلیس قطعا امنیت کشور را تقویت می کند و مردم از این حمایت ها بهره مند می شوند.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به اولویت های ماموریت پلیس گفت: هر ساله بر اساس نیازسنجی میدانی و عملی ماموریت ها را اولویت بندی می کنیم و با برنامه مدون پیگیری می کنیم.

با اشاره به تنوع، گستره و پیچیدگی ماموریت پلیس، “همکاران ما در خط مقدم تامین امنیت داخلی و عمومی و خدمت به مردم هستند.”

«اجرا و توسعه تعدادی از مأموریت ها و اهداف برای تقویت سیستم و امنیت پلیس نیازمند حمایت های معنوی و مادی است.

وی با بیان اینکه عزت و کرامت مردم ما را خواستارترین نیروهای انتظامی می دانند، گفت: باید تلاش کرد تا سلاح و تجهیزات را مطابق با استانداردهای جهانی به پلیس بیاوریم.

وی با اشاره به موفقیت های خود در عرصه های مختلف گفت: نیروی انتظامی شبانه روز از مرز تا مرز در حال فعالیت است و باید از این قبیل نیروهای متعهد از لحاظ معیشتی و امنیتی حمایت شود.

سردار اشتر گفت: متأسفانه گاهی اوقات بین جرم و قیمت ناهماهنگی وجود دارد. بنابراین برخی قوانین در این زمینه باید اصلاح شود. و قانون را از تکرار چرخه کیفری منع می کند.

به گزارش سایت پلیس، اعضای شورای دولتی استان قزوین در این دیدار از زحمات و خدمات نیروی انتظامی تقدیر کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا