حوادث

تشریح جزئیات برنامه مدیریت بحران برای ایمن‌سازی ساختمان‌های پایتخت

شرکت مشاوره مدیریت و پیشگیری از بحران تهران طرح خود را برای ایمنی ساختمان های تهران تشریح می کند.

محسن نادی در گفت وگو با دانا نیوزاین تصمیم می تواند سرعت و هماهنگی دستگاه های مختلف را در زمان انتخاب وی به عنوان معاون وزیر کشور در «حکم عملیات پیشگیری، هماهنگی و واکنش به بحران در تهران» با استناد به انتخاب شهردار تهران افزایش دهد. و افزایش تشکل های مشکل گشا در تهران.

وی گفت: امیدوارم این برنامه ها به زودی اجرایی شود.

نادی در خصوص برنامه سازمان مدیریت و پیشگیری از بحران شهر تهران برای ایمن سازی ساختمان های تهران گفت: اقدامات متعددی نیز انجام شده است.

مشاور پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در ادامه برنامه های سازمان را بر سه رکن تشکیل می دهد که یکی از آن ها پرتردد و یکی ساختمان های تجاری مانند پاساژ و … است. این ساختمان ها باید به طور کامل شناسایی و برنامه ریزی شوند تا از آنها محافظت شود و کمبودها و مشکلات امنیتی برطرف شود.

وی در ادامه گفت: رکن دیگر ساختمان هایی است که می توان از آنها برای نوسازی لرزه ای استفاده کرد که چنین اقداماتی می تواند ایمنی این ساختمان ها را تا حد زیادی بهبود بخشد.

نادی همچنین درباره قطب سوم گفت: بافت پوشیدنی یکی دیگر از میله های مهم است که باید نوسازی آن در دستور کار و اجرا شود.

به گفته مشاور پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در صورت عدم شناسایی ساختمان های ناایمن توسط تیم حفاظت حریق، این ساختمان ها نیاز به شناسایی مجدد دارند.

وی گفت: اولویت ما کاهش ریسک سازه در زمان بلایا و بحران هایی مانند زلزله است که در این راستا بهسازی، نوسازی و نوسازی زلزله در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا