حوادث

وجود گاردریل ناایمن یکی از دلایل حادثه رانندگی در محور کاشان – قم

دانا نیوز/ اصفهان فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: در تبر کاشا کوم یک نگهبان قطار ناایمن کشف شد که بر اثر آن 8 نفر کشته و 16 نفر مجروح شدند.

سرهنگ عسگری امروز این خبر را اعلام کرد. بویر احمد در سفر به تهران با هم برخورد کرد.

وی افزود: در این حادثه یک سرنشین و 7 سرنشین کشته و 16 نفر مجروح شدند که 11 نفر از آنها در بیمارستان بستری شدند. و 5 تا سطحی بود.”

نقش جاده های ناایمن در فاجعه و شدت امروز

فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان علت اصلی این حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل خستگی و خواب آلودگی اعلام کرد. شدت و شدت حادثه که از نظر سازمان حرفه ای یک فاجعه محسوب می شود.

سی و هشت نفر در تیرهای کاشان-اصفهان و کاشان-قم کشته شدند.

به گزارش ESN، خبرگزاری فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشته شدن 219 نفر از جمله مجروحان این حادثه از ابتدای سال 1400 تاکنون در تصادفات رانندگی در کاشان اصفهان و کاشا خبر داد.

نیاز به تعمیر سریع آسفالت و تعویض راه های تعمیر و نگهداری

وی با بیان اینکه محور کاشا – اصفهان و کاشا – کوم در فاصله 264 کیلومتری قرار دارد، گفت: خواسته ما از راه و شهرسازی این است که در اسرع وقت روکش آسفالت اصلاح شود. حتی الامکان دفاع ها را نیز در این محور جمع آوری کنید و نیوجرسی مفصل دار نیوجرسی جایگزین کنید تا خودرو حتی در صورت جدا شدن به دلیل کم خوابی راننده وارد لاین مخالف نشود.

نقش وسایل نقلیه ارتجاعی و جاده های ایمن در کاهش آسیب به انسان

فرمانده انتظامی استان گفت: بررسی ها نشان می دهد که 70 درصد مردم در تصادفات رانندگی بوده اند و در صورت ساخت خودروهای پایدار و توجه بیشتر به ایمنی راه ها، خطر تصادف به حداقل می رسد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا