حوادث

تلاش مرد ایتالیایی برای فرار از واکسن با استفاده از دست مصنوعی لو رفت

زمانی که ویروس کرونای ایتالیایی 50 ساله سعی کرد آن را با فرآیند سیلیکونی تلقیح کند، شکست خورد و بلافاصله در معرض دید قرار گرفت.

به گزارش دانا نیوز، این مرد که از شمال غرب ایتالیا آمده بود برای دریافت پاسپورت پزشکی به مرکز واکسیناسیون محلی مراجعه کرد و سعی کرد پرستار را گمراه کند و واکسن VV را روی بازوی مصنوعی خود بزند.

این کار با این باور انجام شد که پروتز دست می تواند کارکنان مرکز واکسیناسیون را برای داشتن طراحی کارآمدتر و حرفه ای تر گمراه کند.

این در حالی است که پرستار مسئول تزریق واکسن قبل از انجام ماموریت در مورد رنگ و جنسیت پروستات شک داشت و در نهایت مصنوعی بودن بازوی این مرد تایید شد.

پس از اینکه ایتالیایی به او دستبند زد، پرستار از او خواست که مطمئن شود چیزی ندیده است، اما پرستار به توصیه های او گوش نداد و به مسئولان اطلاع داد و به گفته مقامات، در دادگاه پاسخگو خواهد بود.

ایتالیا مانند همسایگان اروپایی خود با پنجمین بیماری همه گیر مواجه است و حدود 17000 مورد جدید در روز پنجشنبه گزارش شده است.

به گزارش یورونیوز، این کشور از دوشنبه آینده شرط «گذرنامه سلامت غیرمعمول» را برای بهره مندی از خدمات اجتماعی و خیریه اجرا می کند. تنها افرادی که واکسینه شده و تحت درمان با CVD 19 قرار گرفته اند، می توانند پاسپورت دریافت کنند و مالکانی مانند سینما، تئاتر، رستوران، مراکز خرید و استادیوم ها اجازه ورود به مراکز تفریحی، امنیتی و فرهنگی را خواهند داشت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا