اجتماعی

بازدید تعدادی از اعضای مجمع نمایندگان استان تهران از گرمخانه خاوران

سخنگوی شورای دولتی تهران گفت: اعضای شورای دولتی تهران از وردا 15 و خانه سبز کاوران بازدید کردند.

علی سزار در گفت وگو با دانا نیوز به عیادت من رفت و به نمایندگی از اعضای شورای منطقه تهران از منطقه 15 تهران و خانه سبز کاوران بازدید کرد. این بازدید با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، شهردار پانزدهم منطقه و جمعی دیگر از مدیران شهری و بخشداری انجام شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم ادامه می دهد: با توجه به برودت هوا، این بازدید به منظور تامین امکانات و خدمات برای مردم ساکن در منطقه 15 بود. گلخانه.

وی در ادامه افزود: طرح کلان باید توسط شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه ای و شرکت منطقه ای به مجمع ارائه شود و به کنفرانس گزارش شود.

خزریان یادآوری می کنیم: همچنین در این جلسه در خصوص خیابان کاندرو نجفی – رستگار شورا مقرر شد طبق اعلام شهردار منطقه 15 به شرق با معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران جلسه ای برگزار شود. طی 2 ماه آینده، قالب و برنامه مطالعاتی تا پایان سال اجرا می شود. در این میان اجرای این طرح به غرب و شهر رضویه نیز دنبال می شود و گزارش های مربوط به آن به مجمع نمایندگان و نظام ارسال می شود.

سخنگوی شورای شهر تهران، تملک سه ملک برای افتتاح خیابان شهید عربی را از دیگر موضوعاتی دانست که شهرداری منطقه 15 تا پایان سال آن را حل و فصل می کند.
مقرر شد طی 15 روز آینده نامه و هماهنگی با شورای ترافیک تهران در خصوص موضوع خروج از رضویه به شورای شهر ارسال و گزارشی به مجمع نمایندگان ارائه شود. و حاکم.

این موضوع در جلسه آتی استانداری تهران در خصوص طرح منطقه 15 تهران مطرح می شود.
نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه تا اوایل انقلاب اسلامی سه نقطه وجود داشت، اضافه کرد: خیابان امام ساجد (ع)، ورودی اصلی، انتهای خیابان اسکندری و بلوار شهید عربی. مشکلات برق توسط شرکت توزیع برق مشخص می شود و مشکل حل می شود.
در ادامه: همچنین مقرر می‌شود موضوع طرح تعویض چراغ‌های شهر رضویه حداکثر ظرف مدت یک سال اجرایی و گزارش آن به شورای استان و استان تهران ارسال شود.
به گفته سزار، هماهنگی های لازم با نماینده دولت و نماینده شهرداری دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص احداث درمانگاه و بیمارستان و افزایش درمان و سلامت فردی در منطقه 15 انجام شده است. .
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: برای رفع مشکلات شهر رضویه طرح انضباطی شهرستانی مصوب شده است. ماه آینده این موضوع را به شورا و استاندار ارسال کنید.
وی افزود: اتحادیه محاکم اسلامی و مجمع نمایندگان تهران از طریق بنیاد مسکن این موضوع را پیگیری خواهند کرد.
سزار گفت: تصمیم بر این است که ساختمانی که در اختیار شهرداری است تحت نظارت استان باشد. برای انحراف اراضی و توسعه شهری به سمت منابع طبیعی، موضوع ضلع شمالی بزرگراه مجدلیه باید با تایید استاندار مورد رصد قرار گیرد. پرونده شعب برق و گاز مسگرداد نیز رصد می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا