استان ها

امام جمعه قزوین: تلاش کنیم مردم طعم شیرین عدالت را بچشند

به گزارش خبرگزاری کاوین آنلاین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی با بیان اینکه این سمپوزیوم باید نماد شهر اسلامی باشد، گفت: شهر باید نماد دین باشد. کاری که متفکران شهر می توانند انجام دهند.

این مقام مسئول با اشاره به توجه ویژه سپاه پاسداران برای خدمت رسانی بهتر به مردم گفت: ، و هر جا که قرار است از کارهای خوب تقدیر شود، به نوعی قدر آن عمل را می دانند.

جیمای امام قزوین افزود: آرامش اولویت اول همه شهرهاست و ایجاد آرامش وظیفه حاکمان است. در گام بعدی، ما باید تمام تلاش خود را برای بهبود زندگی مردم انجام دهیم و اطمینان حاصل کنیم که همه مردم از رشد و شکوفایی خوب، رحمت و برکات خداوند و برکات عدالت برخوردار شوند.

نماینده مردم استان با تاکید بر لزوم دلسوزی برای همه مردم و مسئولان گفت: همه مومنان باید دلسوز باشند.

وی افزود: مدیران ما باید دارای علم و درستی باشند و این باید یکی از ویژگی های یک مسئول باشد و یک مسئول باید علم و دانش رسیدگی به امور را داشته باشد.

آیت الله عابدینی گفت: مسجد یک اجتماع است پس باید برای ساخت مسجد تلاش کنیم. وقتی مساجد ساخته می شود و غنی می شود، بسیاری از مشکلات برطرف می شود و دل مردم آباد می شود و این توسعه قلبی خانه های مردم را ثروتمندتر می کند.

وی گفت: امروز باید با اولویت دادن به قانون در همه امور، شهروندان را جایگزین کشور کنیم. اوماوا از امام پیروی می کند و ما امه پشت ناحیه هستیم. عزت و قدرت امروز کشور ما حاصل حمایت مردم مسلمان از ولایت است.

وی افزود: امروز باید نظرات را تبیین و تصمیم گیری کنیم، امیدها، باورها و آرزوهای مردم حاصل کار ماست. او به موفقیت و زندگی بهتر دست یافت. “

48

دکمه بازگشت به بالا