اجتماعی

چهار محور اصلی برنامه های هلال احمراعلام شد

رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه هیات مدیره جمعیت هلال احمر به تشریح برنامه های خود برای اداره جمعیت هلال احمر با تمرکز بر چهار بخش عمده کمک رسانی و توجه ویژه به سطح دوم پرداخت. انقلاب، مسائل اقتصادی و مسائل بین المللی.

به گزارش دانا نیوز و طبق داده های انجمن ماه سرخ؛ جلسه هیات مدیره هلال احمر صبح امروز با حضور مدیران ستادی و ویدئو کنفرانس مدیران عامل هلال احمر کشور در ساختمان صلح برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر دکتر پیر خوزه کولیوند از اعضای جمعیت هلال احمر به دلیل قدردانی از رئیس جمعیت هلال احمر تشکر کرد.

کولیوند با اشاره به حضور در هفته باجاج و این که یکی از یادگارهای موفق امام خمینی (ره) و مورد توجه ویژه نخست وزیری است، افزود: انتظار روحیه انقلابی، شاداب و نشان را دارم و منتظر خدمت هستم. بیشتر و بیشتر رنگ ها در ماه قرمز از هر زمان دیگری.

همچنین می‌خواهید وقتی در مورد کت و شلوار خود نامطمئن هستید، در دسترس باشند تا به سؤالات شما پاسخ دهند. مردم. “

تبریک به همه اعضای جمعیت هلال احمر: امدادگران، داوطلبان و جوانان را در شرایط سخت و با روحیه جهادی به اقصی نقاط ایران بیاورید بدون اینکه منتظر خدمت و خدمت به مردم باشند.

توسعه برنامه 5 ساله ماه سرخ با تاکید بر 4 ستون

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به تدوین برنامه 5 ساله این جمعیت گفت: هلال احمر یک بازیگر اصلی در حوزه اقتصادی، پزشکی و لجستیکی است. رستگاری فعالیت اصلی ماه سرخ است. در دولت دوم انقلاب، دوستانش باید برای جلب اعتماد مردان و سایر ابزارها، سرعت کار خود را افزایش دهند. در زمینه اقتصاد، دارو و تدارکات پزشکی، باید از همه اعضا، از امدادگران و داوطلبان تا مقامات ارشد حمایت شود. ما باید در عرصه بین‌المللی قوی‌تر، رنگارنگ‌تر و درخشان‌تر باشیم و در فدراسیون تأثیر مثبتی روی خودمان بگذاریم. ما نیاز به گسترش همکاری های چندجانبه با سایر کشورها داریم.

از توانایی مدیریت زنان در سطوح مختلف بهره ببرید

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین تاکید کرد: کار در جمعیت هلال احمر شبانه روز است و انتظار دارم بدون توجه به شرایط، فعالیت ها در جامعه موثر باشد. باید روشنگر سخنان مقدس رهبر انقلاب باشیم و بر اساس شرح گام دوم انقلاب، نیروهای مؤمن، جوانان و انقلابی را برای آینده کشور بسیج و تربیت کنیم.

کولیوند گفت: قطعا انتصابات از سوی مردم و جوانان است. ما نیز باید از ظرفیت مدیریت خواهر خود استفاده کنیم و با نگاه مثبت و جدی به خواهران می توانیم این ظرفیت را ارتقا دهیم.

تقویت ارتباط و تعامل با ابزارهای شریک

کولیوند گفت که رهبران جامعه نیاز به گسترش و تقویت روابط خود با آژانس های همکار دارند و افزود که آنها باید به تعامل با سایر سازمان ها از جمله آموزش، سازمان های نظامی و انتظامی، بسیج و غیره ادامه دهند. ترویج همکاری متقابل به طور منظم.

وی گفت: منابع انرژی زیادی در ماه سرخ وجود دارد و باید از همه منابع انرژی به طور کامل استفاده شود. منبع اصلی سرمایه و انرژی در ماه سرخ نیروهای مردمی و داوطلبان هستند.

در ادامه ویدئو کنفرانس، سازمان های امداد و جوانان ماه سرخ گزارشی از فعالیت ها ارائه کردند. مدیران اجرایی استان های هرمزگان و کوستان همچنین روند خدمات رسانی به زلزله زدگان بندرعباس و اندیکا را تشریح کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا