استان ها

نهضت مسئله‌محوری از اولویت‌های جدی بسیج دانشجویی است

به گزارش خبرنگار سرویس منطقه ای آنا از تربت حیدر، محمدحسین کفعمی از اولین کسانی است که در سمپوزیوم نشان این دانشگاه به مناسبت هفته باج تربت حیدراری دانشگاه آزاد اسلامی بسیج دانشجویی کرد.

امام راحل رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در آخرین ماه های برکت خود اطلاعیه ای صادر کرد. بسیج دانشجویی پس دانشجویان را بیرون بردند و چشم انداز بلندی برای آینده انقلاب اسلامی داشتند. با در نظر گرفتن آن چشم انداز بلندمدت، آینده انقلاب اسلامی مبتنی بر تداوم روحیه انقلابی است که دانشگاه و سمینار به عنوان دو نهاد علمی کشور می توانند در این زمینه درک کنند.(ادامه مطلب)

جوثم امام آیت الله محمدرضا عصمتی از تربت حیدر گفت: جهاد یک فعالیت علمی است که خود را در زمینه های تحقیق، پژوهش و نوآوری نشان می دهد. ما باید سخت تلاش کنیم و در علم موفق باشیم دیگران حرفی برای گفتن ندارند و ما حرف اول و آخر را می زنیم.

حجت گنبدی رئیس ستاد ستادی دانش آموزی تربت حیدراریه گزارش گسترده ای از عملکرد و فعالیت های یک ساله پویش دانشجویی این شهرستان ارائه کرد.

بسیج دانشجویی یکی از اولویت های اصلی است.

به گزارش آنا، محمدعلی یعقوبی، رئیس سابق مجموعه دانشجویی تربت حیدریه در این مراسم به ارائه مقاله پرداخت و مهدی خسووی، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق و حقوق اسلامی این عنوان را بر عهده گرفت. بسیج دانشجویی دکتر مفتح. دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه معرفی کرد. حاضران در این دانشگاه با حضور در مراسم تشییع پیکر شهید گمنام در این دانشگاه، قرائت قرآن و نظافت ضریح بار دیگر بر تعهد خود نسبت به شهدا و امام راحل تاکید کردند.

انتهای پیام / 4121/4062 /

دکمه بازگشت به بالا