اجتماعی

تاکید شهردار تهران بر ایجاد قرارگاه اجتماعی

شهردار تهران بر ایجاد پایگاه اجتماعی تاکید کرد

سخنگوی شورای شهر تهران به تشریح جزئیات جلسه اعضای شورا با شهردار تهران پرداخت.

به گزارش دانا نیوز، علیرضا نادعلی با استناد به نشست هم اندیشی شورای اسلامی شهر تهران که صبح امروز (یکشنبه 29 آبان) برگزار شد، گفت: و اکثر اعضای شورای اسلامی در تهران بودند و با شهردار تهران در مورد موضوعاتی که پیگیر بودند و همکاری و همفکری پیرامون آن بحث و تبادل نظر کردند.
آقای زکانی سپس گزارشی از فعالیت های دو ماه و 19 روزه خود در مدیریت شهری تهران ارائه کرد و 15 گام حساس را به شورا ارائه کرد.
سخنگوی شورای شهر تهران افزود: در گزارش آقای زاکانی موضوعاتی در رابطه با سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ و مهم مانند حمل و نقل، آلودگی هوا و … برجسته شده است.
نادعلی در ادامه خاطرنشان کرد: در گزارش شهردار تهران به اقدامات خوب و ابتکاری اشاره شده است که می توان به گسترش و توسعه ناوگان ریلی و اتوبوسرانی تهران امیدوار بود.
وی افزود: اگر در بحث حمل و نقل عمومی موفق باشیم، در بحث آلودگی هوا موفق خواهیم شد و اتفاقات خوبی در گفتگوهای ترافیکی رخ خواهد داد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه ایجاد بنیاد اجتماعی یکی از محورهایی است که زکری بیان کرد، بر اهمیت بنیاد اجتماعی تاکید کرد. طراحی این موضوعات از سوی شهردار تهران بسیار امیدوارکننده است که می تواند به موفقیت های کوتاه مدت و بلندمدت منجر شود.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا