استان ها

استقبال شرکت قالبسازی سایپا از طرح پایش و پویش

خبرگزاری دانا نیوز از تهران گزارش داد؛ جلسه توجیهی عبدالله قاسمی پیربلوتی در نشست شرکت با مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت ساپا قالب.

این دانشگاه دارای مدرک لیسانس، بالاترین سطح دانشگاهی و دارای تخصص در موضوعات مختلف علمی و پژوهشی و یکی از موفق ترین دانشگاه های آزاد اسلامی کشور است. جامعه علمی. به عنوان مثال، در دو سال گذشته، مجله Nanostructure in Chemistry بالاترین رتبه بندی Q1 را توسط نشریه معروف Speeringer به دست آورده است.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قدس، پیوستن به دانشجویان در مدرسه کار و اشتغال به دوره های کارورزی، کارورزی و نیازهای بازار کار و همکاری با علاقمندان در رشته های مختلف و جذب دانشجویان مقطع کارشناسی. صنعت آموزش دیده و بازارهای استخدام کار می کنند.

وی افزود: کارگاه ها و امکانات آزمایشگاهی در اختیار دانشکده حرفه آموزی و دانشگاه دانشکده حرفه آموزی یا دانشگاه دانشکده قرار می گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفاتاش چشم انداز قرارداد شرکت قالب سیفا و واحد شهرقدس را مثبت ارزیابی کرد:

به گفته قاسمی پیربلوتی: با توجه به تعداد مجموعه های شرکت ساپا، می توان از این یادداشت برای مسائل علمی، فنی و ویژه و زیرساخت های خوبی مانند سالن کنفرانس، لابی و مجموعه ورزشی مدرن و پیشرفته و امنیت استفاده کرد.

مجموعه های آزمایشگاهی و تحقیقاتی در دست هر دو گروه است که برای همکاری با مرکز تحقیقات علمی قالب ساپا و مرکز تحقیقات دانشگاه طراحی شده است.

به گفته رئیس واحد شاهر قدس، هدف این دانشگاه توسعه مهارت‌ها، حل مشکلات پژوهشی و حل چالش‌های صنعت با استفاده از هسته‌های اساتید و دانشجویان پژوهشی و مرکز فناوری است. و خلاقیت.

در ادامه بخش شهرقدس با استفاده از ظرفیت و زیرساخت‌های خوبی مانند مدارس کاریابی، مراکز آموزشی کوتاه‌مدت، مراکز فناوری و نوآوری، پژوهشگران جوانان و کانون‌های دانش پژوهان، می‌تواند با مجتمع ساپا ارتباط برقرار کند.

قاسمی پیربلوتی تصریح کرد: یکی از خوبی‌های این تعامل این است که تنها بخش شهرقدس در صنعت خودرو کار نمی‌کند.

مزیت بعدی این است که اساتید و محققین هر دو مجموعه که در زمینه حل مسئله تحقیق می کنند و این موضوع را انتخاب کرده اند، می توانند به طور کامل آن را بررسی و از سیستم متمایز کنند.

3

2

1

دکمه بازگشت به بالا