اجتماعی

برخورد قاطع با گرانفروشان مرغ و تخم مرغ در تهران

معاون استاندار تهران بر لزوم برخورد جدی با مقصران و گرانی مرغ و تخم مرغ در تهران تاکید کرد: قیمت مجاز هر کیلوگرم گوشت مرغ 31 هزار تن و هر تخم مرغ 43 هزار تن است.

به گزارش دانا نیوز، حشمتولا فیشر پس از بازدید میدانی از مراکز عرضه مرغ و تخم مرغ تازه تهران با تحریم های دولتی توانایی برنامه ریزی منظم و دقیق برای کنترل و برآورده کردن قیمت های مصوب بازار.

در جلسه امروز قیمت های ساماندهی نان نان و لبنیات که با توجه به اینکه لبنیات توسط کارخانه ها تولید و عرضه می شود کنترل می شود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: اما با توجه به اینکه 96 درصد نیاز روزانه تهران توسط کشورهای همسایه تامین می شود و تهران در حال ورود است، نگرانی هایی در مورد مرغ و تخم مرغ تازه وجود داشت.

وی گفت: سعی کرده ایم در زمینه عرضه مرغ اقدام قوی داشته باشیم و از طرفی در زمینه کنترل نیز اقدامات ویژه ای انجام داده ایم. در همین راستا تیم های بازرسی تهران از امروز در تمامی مناطق 22 گانه تهران عملیات خود را آغاز کرده اند.

معاون هماهنگ کننده شهر تهران در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: گوشت مرغ مجاز به ازای هر کیلوگرم 31 هزار تن و هر تخم مرغ 43 هزار تن است. . زیرا در گذشته مرغ 24500 تن فروخته می شد. بدون شک تمامی واحدهای عرضه کننده موظف به رعایت این مقادیر مجاز هستند و بدون شک با مقصران برخورد جدی می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا