اجتماعی

کاهش آسیب های اجتماعی از دغدغه های جدی دولت/ محوریت کار کاهش آسیب ها با استانداری هاست

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی، تقویت اعتماد عمومی را یک موضوع اساسی در کشور دانست. او خسته است.

به گزارش دانا نیوز، دکتر تقی رستموندی در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران کل و مدیران اجتماعی سراسر کشور، رصد مسائل اجتماعی و فرهنگی استان را با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی کشور حائز اهمیت دانست. : مدیران کل اجتماعی و فرهنگی استانداران در سراسر کشور با نگاهی همه جانبه و دقیق به امور کشوری، هرگونه تحول مهم در حوزه اجتماعی استان را شناسایی و نسبت به رفع هر چه سریعتر آن اقدام کنند.

به گفته معاون وزیر کشور، در تلاش هستیم تا جلسات مستمر و هفتگی آنلاین با مدیران کل اجتماعی استانداران سراسر کشور برگزار کنیم. وی گفت: برای پیشبرد مسائل اجتماعی منطقه به تفاهم، گفت وگو و نزدیکی نیاز داریم.

وی گفت: این جلسات همچنان مشکل گشا خواهد بود و از همکاران منطقه ای و کارشناسان در حوزه مسائل اجتماعی نظرخواهی خواهیم کرد.

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: یکی از اهداف برگزاری جلسات منظم هفتگی شنیدن صدای متخصصان در نقاط مختلف کشور است. حل و فصل مشکلات اجتماعی کشور.

وندی گفت: یکی از اولویت های دولت کاهش آسیب های اجتماعی است و تمرکز بر همکاری با دولت های سراسر کشور است.

«بیماری های اجتماعی مانند اعتیاد و طلاق از معضلات عمده اجتماعی در کشور هستند.

معاون وزیر کشور یادآور شد: البته باید در این نشست ها به مسائل اجتماعی نگاه دقیق تری داشته باشیم و سعی کنیم ابتکارات و نوآوری های جدیدی برای تقویت سرمایه اجتماعی کشور داشته باشیم.

رستم وندی در تشریح وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور، وضعیت تحریم ها و نظام سرکوبگر و تلاش دشمنان کشور برای افزایش تهدید می گوید: در این گونه موارد باید از دانش و دقت بالایی برخوردار بود.

به گفته یک منبع در وزارت کشور، تمرکز اصلی رستم وندی امروز تقویت همبستگی و اعتماد عمومی است. متن نوشته؛ وی گفت: انتظار می رود مدیران امور اجتماعی و فرهنگی سراسر کشور به مسائل اجتماعی نگاه کل نگر داشته باشند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا