اجتماعی

استان تهران نیازمند مدیران میدان عمل است / مسیر کشور رو به قله و پیشرفت است

دانا نیوز/ تهران به گفته مدیر تهران برای رفع مشکلات مردم به مدیران مرد در منطقه تهران نیازمندیم.

محسن منصور استاندار تهران در سخنرانی روز جمعه ۱۴ آبان در پیشوا گفت: بعد از انقلاب کارهای زیادی در کشور انجام شده و یکی از اولویت های کشور است. رشد باعث ایجاد امید در جامعه می شود.

وی ادامه داد: من معتقدم دولت‌ها تغییر می‌کنند و برخی از دولت‌ها گوشه‌هایی از دولت دارند و برخی نیز گوشه‌هایی با دولت دارند و عاقبت آن را مردم می‌بینند.

به گفته استاندار تهران، اقدامات سپاه در روزهای اخیر، تمسخر قدرت توخالی و استکبارستیزی آمریکا با توجه به اقدامات دولت فعلی در ساری بوده است.

به گفته منصور، مدیر مستکبر که خود را خدمتگزار مردم نمی داند، مستکبر است و باید تحریم های داخلی را که مصداق تحریم های داخلی است، برداریم، قبل از اینکه تحریم های خارجی را بردارید که نیاز به جهاد دارد. .

یک مقام ارشد دولتی در تهران گفت: امروز در استان تهران می خواهیم به فعالیت جهادی و وفاداری و در شرایط فعلی با تکیه بر ظرفیت مردم فکر و فکر کنیم.

حاکم بعدی تهران، مردم پیشوا، روز را در انقلابی گذراند که نسبتاً کم هزینه بود و در 15 خرداد، مردم پیشوا رشد و شکوفایی یافتند.

این مقام مسئول گفت: دولت تهران خود را مدیون شهر پیشوا می داند و به برکت خون شهدا بر مشکلات کنونی فائق می آییم و اگر به خدا توکل کنیم راه ما را باز خواهد کرد.

وی گفت: در اداره کشور اصول زیادی کنار گذاشته شده است و اداره نخست وزیری بر اساس مردم و ظرفیت مردم است و وضعیت کشور در مجموع در حال بهبود و روی کار آمدن است. .

استاندار تهران در پایان سخنان خود گفت: در استان تهران به مدیران مرد جهت همکاری با مردم برای رفع مشکلات مردم نیازمندیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا