استان ها

معاینه فنی خودروها و رفع آلایندگی موتورخانه های ادارات در اولویت قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری کاوین دانا نیوز؛ علی فاروق روز سه شنبه در جلسه کارگروه مقابله با گرد و غبار در استان کاوین گفت: مدیران باید هوشیار باشند و قبل از بروز مشکل برای آن برنامه ریزی کنند. مشکلات افزایش نمی یابد.

وی گفت: مسائل زیست محیطی و کاهش مواد شیمیایی آلودگی آب، خاک و هوا باید در تمام ایام سال مورد توجه قرار گیرد تا سلامت انسان به خطر نیفتد.

فاروق زاد افزود: احتمال افزایش آلودگی هوا در شب زمستان وجود دارد زیرا تشدید جریان هوا در این مدت و توجه بیشتر به اقدامات پیشگیرانه ضروری است.

Image_2021_11_2-15_22_7_328_ RYI

معاون عمرانی استانداری قزوین یادآور شد: مصرف غیرمتعارف انرژی اتلاف منابع دولتی و هزینه هنگفت و آلودگی بیشتر هوا و محیط زیست است. برای تشویق مردم به کنترل مصرف خود، برنامه ریزی درستی لازم است. فرهنگ “

فرکزاد افزود: دستگاه های اجرایی باید خودروهای اداری و قطعات موتور خود را معاینه فنی کنند و در صورت وجود نقص در این خصوص طبق قانون انجام شود.

وی ادامه داد: به دنبال دو مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان قزوین هستیم و در صورت نیاز، اعطای مجوزهای تکمیلی برای ساخت این مراکز را بررسی خواهیم کرد.

فاروقزاد گفت: منتظر همکاری بیشتر با پلیس راور برای معاینه فنی خودروها هستیم و معاینه مستمر مراکز کنترل خودرو و معاینه فنی به صورت مستمر انجام خواهد شد.

Image_2021_11_2-15_22_6_923_ MG7

به گفته معاون عمرانی استاندار قزوین، صنایع مرتبط با آلایندگی طبق قانون موظف به جابجایی هستند. انتقال.

دکمه بازگشت به بالا