حوادث

افزایش تلفات رانندگی در آمریکا/ تشدید رفتارهای پرخطر رانندگان در دوران همه‌گیری

طبق آمار رسمی، ایالات متحده مرگ و میر ناشی از رانندگی در نیمه اول سال 2021 18.4 درصد افزایش یافت که بالاترین میزان در کشور در “افزایش شش ماهه مرگ و میر ناشی از رانندگی” بود.

بر اساس گزارش وزارت راه و ترابری ایالات متحده (DOT)، بیش از 20،000 نفر در تصادفات رانندگی در ایالات متحده در شش ماهه اول سال جاری (2021) جان خود را از دست داده اند که افزایش 18 نفری را نشان می دهد. این نشان دهنده 4 درصد جریان ترافیک است. خسارت این کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته

گفته می شود که این بزرگترین افزایش مرگ و میر ناشی از ترافیک در ایالات متحده در شش ماه گذشته از سال 1979 است.

افزایش حمل و نقل ممکن است یکی از دلایل افزایش تصادفات رانندگی در ایالات متحده باشد، اما طبق گفته وزارت راه و ترابری، تصادفات ناشی از رانندگی است. سرعت غیر مجاز و کمربند ایمنی خود را نبندیدهنوز در این کشور بالاتر از قبل از همه گیری کووید 19 است.

تقویت رفتار رانندگان پرخطر در دوران اپیدمی کرونا

آگهی. گفته می شود رفتار رانندگان از زمان راه اندازی ویروس کرونا در اوایل سال 2020 به طرز چشمگیری تغییر کرده است.

افزایش مرگ و میر ناشی از رانندگی در سال جاری در ایالات متحده ثبت شد و در سال 2020 با وجود کاهش ترافیک، این کشور شاهد افزایش 7.2 درصدی مرگ و میر ناشی از رانندگی بود.

به گزارش فاکس نیوز، به نقل از فاکس نیوز، افزایش مصرف الکل و مواد مخدر در بین رانندگان آمریکایی منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از رانندگی در این کشور شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا