بین الملل

ضرب‌الاجل دادگاه آمریکا برای پسر ملکه انگلیس

یک قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده حکم داد که شاهزاده اندرو، پسر ملکه انگلیس، باید قبل از 14 ژوئیه در یک دادخواست مدنی که توسط جفری اپستین، تاجر و مجرم جنسی برجسته آمریکایی تنظیم شده است، حاضر شود.

رویترز به نقل از رویترز گزارش داد که قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده لوئیس کاپلان به نفع شاهزاده اندرو و شاکی ویرجینیا جفری رای داده است. شاکی ادعا می کند که او در سنین پایین با دختر ملکه سوء استفاده کرده است.

در ماه آگوست، جفری به داشتن رابطه جنسی در زمانی که زیر 18 سال داشت متهم شد. غرامت نامشخصی از این شاهزاده محترم بریتانیایی طلب می شود.

جفری گفت: “من شاهزاده اندرو را مسئول کارهایی که انجام داد می دانم.” قدرتمندان و ثروتمندان هیچ تفاوتی در مسئولیت اعمال خود ندارند. امیدوارم سایر قربانیان نتوانند در سکوت و ترس زندگی کنند، اما ما می توانیم با صحبت و عدالتخواهی زندگی خود را بهبود بخشیم.»

او گفت که دادگاه عالی لندن به او گفته است که به او اطلاع داده شده است، اما شاهزاده اندرو قبلاً سعی کرده بود مانع از آن شود. در ماه سپتامبر، وکلای جفری گفتند که با موفقیت شکایت خود را از شاهزاده تسلیم کرده اند.

اندرو، پسر دوم ملکه الیزابت دوم و سومین پسرش همه اتهامات را رد کرده اند. اگرچه او در مصاحبه ای گفت که در تحقیقات پرونده قاچاق جنسی جفری اپستین کمک خواهد کرد، اما دادستان ایالات متحده سال گذشته گفت که “درهای همکاری در تحقیقات را به طور کامل بسته است.”

جفری اندکی پس از ثبت شکایت از اندرو، اعلام کرد که پلیس لندن در حال تحقیق است. در ماه اکتبر، پلیس لندن گفت: “تحقیقات به پایان رسیده است و ما هیچ اقدام دیگری انجام نخواهیم داد.”

ویرجینیا جفری در پرونده میلیاردر آمریکایی جفری اپستاین که در زندان خودکشی کرد، شکایت کرد.

الیزابت دوم متهم به تشکیل یک باند قاچاق جنسی و تجاوز جنسی در ایالات متحده است. او در تعدادی از تجاوزات جنسی دست داشته است.

سال گذشته، دادستان های ایالات متحده از شاهزاده اندرو به دلیل عدم همکاری در این پرونده انتقاد کردند، زیرا طبق تصاویر موجود، او “حداقل” شاهد مهمی بود. جنتلمن ملکه انگلیس این قضیه را رد کرد.

آگهی. در سال 2019، زمانی که او و دوست نزدیکش جفری اپستین، رهبر برجسته مالی و تجارت جنسی آمریکایی، بعداً به یک رسوایی انتحاری تسلیم شدند، شاهزاده اندرو از مناصب عمومی از خانواده سلطنتی برکنار شد و در انظار عمومی ظاهر نخواهد شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا