اجتماعی

نتایج آزمون جامع جبرانی بازماندگان از آزمون های دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

دبیر امتحانات دانشگاه فردیناند امروز (17 اکتبر) نتایج آزمون جبران خسارت دانشگاه فردیناند را اعلام کرد و گفت: “همه افرادی که واجد شرایط هستند می توانند از این پس وارد سیستم مروارید در HR.CFU.AC .IR شوند. اطلاعات مربوط به نتایج آزمایش

به گزارش دانا نیوز ، کچویان وزارت آموزش و پرورش نتایج آزمون جامع جبران خسارت درجه اول و متوسطه را اعلام کرد – از 962 نفری که در فرهنگ ، تمرین و نوشتن امتیاز لازم را نداشتند ، 65 درصد حد نصاب لازم را کسب کردند.برای تسهیل روند استخدام.

از سوی دیگر ، معاون آموزشی دانشگاه فننگانی ، 65 درصد از نتایج آزمون جبران خسارت را شرط پذیرش و موفقیت در آزمون – پذیرش قبولی در گروه نویسندگی – توصیف کرد. ، معلمان در اخذ گواهینامه های صدور گواهینامه موفق بوده اند.

بر اساس گزارش معاونت بازرسی و تضمین کیفیت دانشگاه فردیناند ، اگر نتیجه بیش از 650 باشد ، می تواند گواهی صلاحیت حرفه ای را به عنوان معلم دریافت کند ، در غیر این صورت گواهینامه در اختیار افراد نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: طبق قوانین آزمون ، اگر نتایج آزمون 14 یا بیشتر حد نصاب باشد و حد نصاب سنتی 12 یا بیشتر باشد ، افراد شرکت کننده در آزمون پذیرفته نمی شوند. مربوط به بخش متن آزمون جبران خسارت است.

کچویان بر آخرین مهلت مرداد ماه گذشته برای شرکت تیم اول در این آزمون به عنوان ضرب الاجلی برای این افراد برای بدست آوردن امتیازهای مهم تاکید کرد – در صورتی که گروه در آزمون سپتامبر شکست خورده و برای اولین بار در آزمون جبران خسارت موفق نشدند ، در صورت عدم موفقیت می توانید دوباره در آزمون شرکت کنید و در ماه دسامبر با گروه سوم مطابق با وزارت آموزش و پرورش دوباره امتحان کنید.

دبیرکل سرپرست دانشگاه فرانسوی وزارت آموزش و پرورش معیارهای اقدام مقامات ذیربط در وزارت آموزش و پرورش را در نتیجه تحقیقات عمومی غرامت – افراد مربوطه ، در نظر می گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فارسیانیان ، دانشگاه فرهنگیان در پایان سخنرانی خود برای داوطلبان تأکید کرد که مسئولیت شرکت در امتحانات تنها بر عهده آنها است – همه کسانی که قبول شده اند می توانند از جزئیات روند تغییر موقعیت خود مطلع شوند. پیگیری مسئولان وزارت آموزش و پرورش.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا