حوادث

نیروی انتظامی محور تامین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است

وی گفت: “امنیت پایدار بستگی به هماهنگی همه نهادهای ذیربط دارد و دستگاهها باید هماهنگی لازم را برای رفع نیازهای ناجا انجام دهند.” آنها گفتند.

به گزارش ESNA دکتر احمد وحیدی ، معاون وزیر کشور و معاون رئیس ستاد در امور اجرای قانون از شما متشکرم.

وی گفت: ما امروز مدیون قدردانی از حضور عزیزانمان هستیم و به گفته نیروهای دفاعی ، نیروهای پلیس یکی از قوی ترین ستون ها هستند. امنیت در کشور »

وی گفت: “یکی دیگر از اهداف مهم این جلسه بررسی فعالیت های نیروی انتظامی است.” ن.

وی تأکید کرد: نیروی انتظامی رکن امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است ، بنابراین تمام تجهیزات باید برای رفع نیازهای ناجا هماهنگ شوند.

وحیدی گفت: خدا را شکر … امروز نیروی انتظامی دارای مهارت های مهمی است و با استفاده از فناوری های روز یک نیروی حرفه ای محسوب می شود. در عین حال ، نیروی پلیس دارای نیروهای جان برکفی است که برای امنیت کشور و مردم آن و همچنین مبارزه با قاچاق مواد مخدر و نابودی جوانان این کشور مبارزه می کنند.

وی گفت: “نیروی پلیس از این نظر قوی و مردانه است و ما افتخار می کنیم.” از سوی دیگر ، برخی افراد چیزهایی می گویند که نامعقول و ماجراجویانه است ، اما ما در مبارزه می گوییم که اثبات اصالت کشور است. مقاومت دارویی یک شهادت است. “نیروی پلیس در این زمینه عالی است.

به گفته وزارت کشور ، جانشین فرمانده کل امور ناجا در مورد اطلاعات پلیس اظهار داشت: استفاده از فناوری مدرن ، کارآمدی و واکنش به موقع ، توسعه اطلاعات و استفاده از منابع خارجی. این یکی از محورهای اصلی نیروی انتظامی است که به ارتباطات بهتر و بهتر بیندیشد و اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا