اجتماعی

خودروهای پلیس هوشمند می‌شوند؛ ثبت تخلفات با دقت بالا و زمان کمتر

با حمایت معاون وزیر علوم و فناوری ، “پروژه اطلاعات خودروهای پلیس پلیس جزیره کیور با دوربین ها و هواپیماهای نظارتی برای ثبت تخلفات رانندگی اجرا می شود.”

به گزارش ESNA در طول هفته ، نیروی انتظامی با حمایت معاونت توسعه علم و فناوری و ستاد حمل و نقل پیشرفته و فرادیدینگر از این پروژه رونمایی کرد. دانشمندان آسیایی یکی از مزایای اجرای این طرح امکان نظارت مداوم و از راه دور تخلفات و حوادث موبایلی است که ضبط دوربین های دائمی را با مشکل مواجه می کند. » تخلفات کوتاه مدت و حداقلی در تعامل کاربر با پلیس ، دقت بالایی را ثبت می کند »،« افزایش ایمنی تردد خودروها »و« ایجاد پایگاه های اطلاعاتی به روز خودروها »از دیگر مزایای اجرای این طرح است.

با کمک این پروژه ، رفتار رانندگان در تمام محورها و جاده ها برای نقشه برداری آنلاین ، استفاده از بردهای هوشمند مخفی ، حذف سیستم های رایانه ای و سرعت سنج با دوربین تلفن همراه در دسترس خواهد بود.

این برنامه “تقویت و کنترل تخلفات پلیس جزیره با استفاده از ترکیبی از تصاویر پلاک روی خودروی پلیس و دوربین پهپادی” است.

“ارسال خودکار اطلاعات تأیید شده به سرور” ، “پلاک و تشخیص خواندن تخته” ، “تعریف سطح دسترسی کاربر” ، “دوربین تعریف شده توسط کاربر” ، “مشاهده حداکثر 4 دوربین در رابط کاربری همزمان” ، “ردیابی خودکار صفحه کلید “،” ثبت موقعیت جغرافیایی و محل تخلف “و غیره از قابلیت های این طرح است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا