حوادث

تأکید رئیس جدید اورژانس کشور بر حل مشکلات پرسنل اورژانس

رئیس جدید اورژانس کشور نیروی انسانی را بخش بسیار مهمی از این سازمان دانست و ابراز امیدواری کرد که بتواند مشکلات کارگران اورژانس را در دوران تصدی خود حل کند.

به گزارش ESNA جعفر میعادفر ، مدیر جدید اورژانس گفت: “نیروی انسانی ارزشمندترین بخش هر سازمانی است و تمام تلاش ما مدیون نیروی انسانی گرانقدر ما است.”

وی ادامه داد: اگرچه حدود 20000 نیرو دارد ، اما در خط مقدم امداد و امداد اضطراری قرار دارد.

رئیس اورژانس کشور با اشاره به شهدای اورژانس در کرونا گفت: متأسفانه هیچ توجهی به شهدای خانواده فوریتی که بر اثر بیماری قلبی جان باختند نشد. اما اگر تعداد شهدای اورژانس و تعداد نیروهای اورژانس را در نظر بگیریم ، درصد شهدای ما بیشتر از کادر درمانی است.

رئیس اورژانس کشور گفت: 15000 کارگر اورژانس در جریان همه گیری وبا مبتلا شده اند.

مهمترین آنها س workersال کارگران اورژانس است: وی خاطرنشان کرد که چندین برنامه در اورژانس باقی مانده است. نگرانی اصلی ما در مورد تصمیم دیوان عدالت قانون ارتقاء محصول است ، اما برخی از دانشگاه ها از این امر پیروی نمی کنند.

وی با اشاره به جلسات اخیر خود در مورد شرایط اضطراری ، گفت: در یکی دو روز گذشته ما جلسات زیادی با سازمان ها و افراد مختلف برگزار کردیم و تأکید کردیم که باید برای حل این مشکل تلاش کنیم. مسئله. “

میادفر همچنین تکنسین های اورژانس را سفیران جمهوری اسلامی در خانه های مردم توصیف کرد: service اورژانس 3.5 میلیون ماموریت در خانه های مردم دارد که سفیران جمهوری اسلامی هستند ، بنابراین هرگونه رفتار نادرست ناشی از آنها زیر سوال می رود. سیستم. بنابراین ما باید به این مسائل توجه کنیم.

سرانجام ، وزیر بهداشت با ابراز نگرانی جدی از وضعیت اضطراری ، گفت: “ما هیچ فرد داخلی یا خارجی در این سازمان نداریم. همه باید دست به دست هم دهیم و جلو برویم تا در پیشگاه خداوند شرمنده نشویم.

به گزارش ENA ، این مراسم در غیاب رئیس سابق اورژانس کشور ، سیبری ، برگزار شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا