اجتماعی

لزوم اتخاذ رویکردهای پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع سرقت

فرمانده انتظامی آمادگی کامل را برای اجرای برنامه های هفته نامه ناجا از 17 تا 23 اکتبر دارد و بر لزوم اجرای برنامه های با کیفیت موثر تأکید کرد.

به گزارش دانا نیوز ، عصر امروز ویدئویی با حضور افسران پلیس منطقه ناجا برگزار شد.

در این جلسه ویژه ، فرمانده نیروی انتظامی با سلام به روح بلند و آسمانی امام چمینی و یاد شهدای انقلاب اسلامی ، هشت سال دفاع مقدس ، مدافعان معبد و قداست و امنیت نظم ، به ویژه سردار شهید. حاج قاسم سلیمان گفت: “ما با ارتقاء سلامتی ، رفاه و موفقیت ، زندگی مرفه و مرفه را برای رهبر آرزومندیم.”

در عید سالانه پیامبر اکرم (ص) ، وی همچنان غم خود را از شهادت امام حسن مجتهّه (سلام الله علیها) و ایام غم و اندوه برای خدا – حسین ، ابراز داشت ، ما بار دیگر بهره مند هستیم. فرمایشات رهبر بزرگ “مزازه العالی”.

وی تأکید کرد: دستورات عالی مقام معظم رهبری جان تازه ای به نیروهای مسلح بخشید و برای ما پلیس ، این دستورات برای ایشان است زیرا همیشه نور است.

اجرای برنامه های هفتگی ناجا

در جای دیگر این سخنرانی با استناد به برنامه های هفتگی ناجا از شنبه (8 اکتبر) تا جمعه (14 اکتبر) ، فرمانده انتظامی گفت: تلاش های زیادی در زمینه اجرای قانون برای جذب سرمایه اجتماعی و مشارکت عمومی برای دستیابی به اهداف عالی انجام می شود.

از فناوری های روز دنیا استفاده کنید

آستار ، که شعار هفتگی امسال ناجا را با عنوان “پلیس هوشمند ، امنیت پایدار” مطرح کرد ، گفت: “نیروی انتظامی سازمانی است که از فناوری های جدید و فناوری های هوشمند برای تسریع و ساده سازی خدمات انتظامی به مردم استفاده می کند.” “در اجرای برنامه های هفتگی ناجا ، هنگام حفظ دستورالعمل های بهداشتی ،” امنیت پلیس “باید برای” ایمنی پایدار “برجسته باشد.

وی در ادامه بر اهمیت “استانداردهای کیفیت” در تولید برنامه های هفتگی ناجا تاکید کرد: “مسئولیت پذیری” و “یادگیری” نیروی انتظامی. از سوی دیگر ، این نیروی مردمی همچنین توانایی “متقاعد کردن” را دارد ، بنابراین نشان دادن روحیه “مشارکت” و “مشارکت” پلیس در برنامه های هفتگی ناجا در حالی که این ویژگیهای مهم را ارائه می دهید بسیار مهم است.

اشاطری بر اهمیت پیروی از رویکرد “نوآورانه” و “ابتکاری” در برنامه های هفتگی ناجا تأکید کرد – برنامه های تکراری و بی اثر باید حذف شوند. از سوی دیگر ، استاندارد و تمرکز برنامه های اجرایی افزایش آگاهی عمومی از جرم و معلولیت است.

وی به اهمیت انعکاس تنوع و گستردگی ماموریت های پلیس از جمله تصاویر ، صدا ، متن و فضای مجازی در رسانه ها اشاره کرد. ظرفیت رسانه ها برای دستیابی به این مهم.

ارائه تصویر مناسب برای پلیس

وی تأکید کرد که اقتدار پلیس ، همراه با عدالت و انصاف پلیس ، تصویری مثبت از قدرت پلیس است: و سقوط دشمنان ما نشان دادن نیروی پلیس مایه افتخار اعضای جامعه است ، بنابراین این ویژگی ویژه پلیس باید در این هفته منعکس شود.

اشتر هفته پلیس را فرصتی مناسب برای تجلیل از نیروی سبز پلیس ، از جمله افسران ، افسران ، افسران درجه دار ، سربازان و خانواده های آنها خواند. به

فرمانده نیروی انتظامی در بخشی دیگر از سخنان خود باید منبع احترام همیشگی خانواده های شهدا و سالمندان باشد زیرا تجلیل از این عزیزان کمترین نشانه سپاسگزاری است. باشد که برکت برای همه ما باشد. علاوه بر این ، ما نباید از مراقبت از خانواده های متوفیان و وابستگان ناجا غافل شویم.

آستار گفت هفته ناجا فرصت خوبی برای افزایش انتظارات پلیس از جامعه و نهادهای پاسخگو است. و … “پاسخگو باشید”.

اقدامات پیشگیرانه را تقویت کنید

فرمانده ناجا در بخشی دیگر از سخنان خود گفت که مبارزه با سرقت و بازگرداندن اموال مسروقه به قربانیان یکی از بزرگترین پرسش های پلیس است و مبارزه با سرقت همیشه یکسان است. اولویت های ماموریت های پلیس اردوگاه ضد سرقت به همین منظور راه اندازی شده است.

وی با استناد به تصمیم پلیس برای مقابله با سرقت ، انجام اقدامات “پیشگیرانه” و “پیشگیرانه” برای جلوگیری از این امر را مهم می داند – دلایل و دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود سرقت برای سازمان های مختلف مناسب باشد. و سازمانها. یافتن علت اصلی این جنایت نقش دارد ، در حالی که به نظر می رسد قوانین و مجازات ها مانع کافی برای برخورد با جنایتکاران و سارقان هستند.

وی بر ضرورت پاسخگویی ، ادغام نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی در مبارزه با سرقت ، با تمرکز بر توانایی و قابلیت های ناجا در مبارزه با سرقت و ادامه اجرای پروژه های خاص مانند پروژه های “محله” تأکید کرد. از سوی دیگر ، می تواند در مبارزه با سرقت ، ترویج استفاده از سیستم های حضوری ، کنترل بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه ، ردیابی جرایم و مناطق آلوده بر اساس زمان و مکان سرقت م effectiveثر باشد. عواقب جنایت مثر است.

تقویت گشت های خودرو و موتوری

آستار افزود: “تقویت اقدامات هوشمند و هدفمند ایمنی موتور و وسایل نقلیه برای مقابله با سرقت ، همراه با نظارت بر فعالیت سارقان نیز می تواند در کاهش بروز این جنایت مثر باشد.”

بازتاب اموال مسروقه در رسانه ها

فرمانده انتظامی با اشاره به موفقیت نیروهای پلیس در مبارزه با سرقت ، تاکید کرد: پیام های دفاعی “برای پیشگیری از سرقت از رسانه ها و فضاهای سایبری به خوبی استفاده کنید.

فرمانده انتظامی آمادگی کامل را برای اجرای برنامه های هفته نامه ناجا از 17 تا 23 اکتبر دارد و بر لزوم اجرای برنامه های با کیفیت موثر تأکید کرد.

اشاطار ، در سخنان پایانی خود ، ضرورت بهبود فرآیندهای تسریع پاسخگویی و خدمات رسانی به مردم را مطابق دستور کار جلسه عنوان کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا