اجتماعی

دستورالعمل خوداتکایی مدارس شبانه‌روزی ابلاغ شد

معاون وزیر آموزش متوسطه به وزارت آموزش و پرورش عمومی دستور داده است که دستورالعمل هایی را برای “اجرای و ارزیابی پروژه های اعتماد به نفس در مدارس منطقه” اجرا کند.

به گزارش ESNA به منظور معرفی و آموزش دانش آموزان داوطلب ، مدارس شبانه روزی بر علایق کار و مهارت های آنها ، تغییرات آب و هوایی و مهارت ها و حرفه های محلی و همچنین اهمیت آموزش مهارت ها ، به ویژه “آموزش مهارت های دانش آموزان” و “ایجاد مهارت های سازمانی بیشتر” تمرکز می کنند. ”، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش” خوداجرا و ارزشیابی “- پروژه های مشارکت در مدارس شبانه روزی” به مدارس منطقه.

تقویت فرهنگ کاری ، تلاش ، همکاری و مسئولیت پذیری تحت این راهنما ، ارتقاء و آموزش دانش آموزان درباره مشاغل و مهارت های مورد علاقه آنها ، افزایش اوقات فراغت دانش آموزان ، ایجاد فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان مدارس شبانه روزی و استفاده از درآمد حاصل از اجرا. برنامه های خوداتکایی برای ارتقاء کیفیت و کمیت آموزش و ایمنی مدارس شبانه روزی از جمله اهداف “اجرای و ارزیابی برنامه های اعتماد به نفس در مدارس شبانه روزی” است.

بر این اساس ، مخاطبان این پروژه دانش آموزان سال اول و دوم دبیرستان نظری در مدارس شبانه روزی (طراحی و مدل دبیرستان) هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا