اجتماعی

بررسی موارد ابتلاء کودکان و نوجوانان به سویه مسری دلتا در آمریکا

اپیدمی آنفلوانزا به کودکان و نوجوانان در ایالات متحده و سراسر جهان سرایت کرده است. بله خیر.

به گزارش دانا نیوز ، کارشناسان بهداشتی ایالات متحده می گویند هیچ شواهد محکمی وجود ندارد که نشان دهد ویروس دلتا قابل انتقال در کودکان و بزرگسالان بیشتر شایع است یا در بیماری های جدی نسبت به گونه های قبلی ، تنها بیماری مسری.

طبق اعلام آکادمی اطفال آمریکا و انجمن بیمارستان های اطفال آمریکا ، در اوایل سپتامبر (این ماه) تعداد کودکان در ایالات متحده به بالاترین حد خود یعنی بیش از 250 هزار نفر رسید و فصل زمستان با شیوع بیماری مشخص شد. از VV 19 از ابتدای زمستان. در ایالات متحده ، بیش از پنج میلیون کودک تحت آزمایش وبا قرار می گیرند.

به گفته سازمان بهداشت جهانی ، تنش های دلتا در حداقل 180 کشور شناسایی شده است.
در ایالات متحده ، تعداد کودکان و نوجوانان دستگیر شده برای CV 19 در اواخر آگوست و اوایل سپتامبر (2021) امسال از 100000 نفر کمتر از دو نفر بود.

به گفته کارشناسان بهداشتی ایالات متحده ، اکثر کودکان در دلتا در ایالات متحده علائم خفیفی دارند یا هیچ علامتی ندارند و نیازی به بستری شدن ندارند.

اپیدمی Covi 19 همچنان از کودکان 12 سال به بالا که واجد شرایط ایمن سازی در برابر همه گیری عفونی دلتا هستند ، محافظت می کند. در ماه جولای ، افرادی که واکسن نزده بودند ، 10 برابر بیشتر از کسانی که واکسن کرونا دریافت کرده بودند ، در بیمارستان بستری بودند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا