حوادث

کشف نزدیک به ۱۸۰۰ کیلوگرم موادمخدر در مرزهای شرقی

گشت مرزی ناجا اعلام کرد که حدود 1800 کیلوگرم مواد مخدر در مرزبانان شرقی کشورمان کشف شده است.

به گزارش دانا نیوز ، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: کنترل مرزها و اقدام قاطع در برابر هرگونه قاچاق مواد مخدر در مرز ، گفت: مرزبانان ایالتی سیستان و بلوچستان در مورد فعالیت گروه بزرگ مواد مخدر قاچاقچیان در نزدیکی مرز میرجاو و آنها با برنامه ریزی دقیق و اعمال اقدامات کنترلی ، موضوع را با دقت در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: اقدامات اطلاعاتی گسترده ، قاچاقچیان احتمالی و زمان قاچاق مواد مخدر مشخص شده است. آنها کنترل منطقه را در دست گرفتند و موفق به شناسایی محموله های مواد مخدر از مرزبانان سیستان و بلوچستان شدند.

گودرزی افزود: در این عملیات مرزبانان دو قاچاقچی را دستگیر و 2 دستگاه خودرو حامل دو ماده ، 612 کیلو و 900 گرم انواع مواد مخدر ، 352 کیلوگرم ، 400 گرم تریاک و 266 کیلو و 500 گرم حشیش را توقیف کردند.

گشت مرزی ناجا از کشف بیش از یک تن مواد مخدر در ماموریتی دیگر خبر داد و گفت – مرزبانان سراوان در حال گشت زنی در مرزها و نظارت بر فعالیت ها در مناطق مرزی هستند و سرنخ هایی مبنی بر ورود مهاجمان مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر به کشور وجود دارد. ، و تقویت اقدامات کنترلی از طریق برنامه ریزی دقیق در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: مرزبانان استان سیستان و بلوچستان برای مقابله با مرگ قاچاقچیان شناسایی و کنترل محلات مرزبانان سراوان را در دست گرفته اند. با موفقیت ملاحظات مربوط به حفاظت و حقوق شهروندی را با موفقیت به محیط زیست و مواد مخدر تکمیل می کند.

به گزارش وب سایت پلیس ، گدارزی افزود: در این عملیات ، مرزبانان یک تن و 46 کیلوگرم قاچاق ، یک تن و 177 کیلوگرم و 950 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند. و 200 غلظت تریاک ، 131 کیلوگرم و 750 گرم کریستال با مقداری مهمات.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا