حوادث

جعل سند یک ملک ۱۰۰۰ میلیاردی در ولنجک

مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ اسناد مالکان اراضی گرانبها را از بین می برند

به گزارش ESNA سرقت منزل در ولنجک در تاریخ 29 مرداد امسال به همراه دو متهم به پلیس آگاهی تهران گزارش شد. دو متهم موضوع را به پلیس آگاهی گزارش دادند و آنها گفتند مستاجر خانه ای هستند که ابتدا در آنجا دستگیر شدند. بازرسان ادعاها را تأیید کردند و متوجه شدند که خانه برای مدتی خالی بوده است.

با این اطلاعات ، مأموران پلیس از ظن کلاهبرداری و تملک اموال مطلع شدند ، به ویژه اینکه افراد هیچ سلاحی از خانه سرقت نکرده بودند و احتمال سرقت از بین رفت. متهمان این موضوع را تکذیب کردند اما سرانجام یکی از همدستان دو متهم دستگیر شد و سند جعلی و اجاره کاذب از اموال پیدا شد.

با توجه به دارایی بیش از 1000 میلیارد ریال در مساحت 500 متر مربع ولنجاک ، ماموران تحقیقات و تحقیقات سه متهم را از سر گرفتند و در نهایت به تحقیقات علمی دست یافتند. آنها مشکوک به مستندسازی و توقیف اموال بودند و گروهی متشکل از سه متهم از جمله یکی از اعضای گروه با فروش اسناد به ارزش یک میلیارد ریال سعی در کلاهبرداری کردند.

با دریافت این اطلاعات ، دو نفر دیگر از اعضای باند ، پدر و پسر ، شناسایی و توسط مقام قضایی دستگیر شدند که به جنایت اعتراف کردند و همدست دیگری را معرفی کردند که دستگیر شد. اوراق کلاهبرداری از او گرفته شد ، شامل سند فروش مربوط به اموال فروشنده ، مانند مشارالیه.
در جریان تحقیقات ، فردی ناشناس به پلیس آگاهی اعزام شد و با اعلام وکالتنامه ای مبنی بر اینکه مالک آن اموال است ، از متهم شکایت کرد. اما با احتیاط مأموران پلیس مشخص شد که این مرد قصد جعل وکالتنامه و اسناد مربوط به اموال خود را دارد و در واقع او نیز عضوی از گروهی بوده که بازداشت شده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران با تأیید این خبر به دانا نیوز گفت که چندین همدست دیگر و اعضای این گروه در جریان تحقیقات دستگیر شده و تعداد آنها به 10 نفر رسیده است و آنها برای تعیین سایر جرایم احتمالی و اقدامات مخفی در اختیار پلیس هستند. با دستور مقام قضایی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا