حوادث

۱۵ شهید و یک میلیون ماموریت کرونایی در اورژانس

رئیس آژانس مدیریت اضطراری ملی (NEMA) در مورد روز اضطراری گفت: “بیش از 6500 کارگر مبتلا شده اند و 15 نفر از زمان شیوع بیماری به شهادت رسیده اند.

به گزارش ESNA در پیام دکتر پیمان صابریان آمده است: «پرسنل گرانقدر بیمارستان توسط 115 پیراپزشک سفیدپوش مراقبت می کنند و از بیماران کنار تخت مراقبت می کنند و در اولین دقایق حادثه جان آنها را نجات می دهند. ما به این حقیقت افتخار می کنیم که افراد بی گناه ، خوش اخلاق و دارای اندیشه باز ، با استفاده از دانش روز ، که کوله باری از عشق و انسانیت است ، در این سازمان گشاده رو و فعال هستند.

سلام بی پایان به شما فرشته های نجات که در شرایط سختی و زندگی آسایش خود را رها کرده اید. داشتن یک کارگر اورژانس خستگی ناپذیر یک هدیه الهی برای سلامتی جامعه است و نعمت خدمات شما برای همیشه در ذهن مردم این منطقه زنده خواهد ماند. نیروهای اضطراری به عنوان امید و پشتیبانی مردم شناخته می شوند و موقعیت آنها در کمک به مردم برای همیشه باقی خواهد ماند.

از زمان شروع اپیدمی کوئید 19 ، بیش از 6500 کارگر اورژانس ملی مورد آزمایش و درمان قرار گرفته اند. این بیماری در سراسر کشور با بیماری Covi-19 ارتباط دارد و در دو ماه گذشته به سیستم بهداشتی درمانی کشور در استان تهران کمک کرده است. بیش از 500 هزار نفر واکسینه شده اند.

با قدردانی از اقدامات گسترده و م ofثر این عزیزان ، 17 سپتامبر مصادف است با 46 مین سالگرد اورژانس پیش بیمارستانی کشور. به کارکنان اورژانس و خانواده های آنها تبریک می گویم و گرم ترین سلام خود را به تک تک آنها عرض می کنم. همکاران عزیز من در تمام نقاط کشور. مردم عزیزم ، امیدوارم با کمک شما و توجه حضرت مهدی و رهبری مقام معظم رهبری بتوانیم بیش از پیش به مردم کشورمان خدمت کنیم. به “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا