اجتماعی

آخرین اطلاعات از واکسیناسیون تهرانی‌ها/راه‌اندازی ۲۱۰ مرکز واکسیناسیون در پایتخت

رئیس مرکز عملیات مدیریت بیماری های بیماری کرونا در تهران در تشریح آخرین اطلاعات در مورد مراحل واکسیناسیون در تهران گفت: «در حال حاضر بیش از 211 مرکز یکپارچه و غیر یکپارچه در تهران به دو شهروند خدمات رسانی می کند. شیفت و سه شیفت. اهل تهران هستند.

به گزارش ESNA حداکثر 10 هزار واکسن در روز می تواند به مرکز آمار فوق اضافه شود.

وی گفت 210 مرکز مختلف واکسیناسیون در پایتخت ، تهران ایجاد شده است. دو شیفت و سه شیفت در حال خدمت رسانی به مردم تهران است.

وی گفت که ستاد کرونا یکی از مهمترین مراکز بهداشت عمومی در کشور است. با این حال ، برای تسریع در روند واکسیناسیون ، تهران نیاز به ایجاد بیش از 95 مرکز واکسیناسیون دیگر دارد.

وی گفت: “تا شب گذشته ، شش میلیون و 825000 نفر از ساکنان تهران اولین دوز واکسن را دریافت کرده اند و دو میلیون و 939000 نفر هر دو 19 واکسن کووی را دریافت کرده اند.” به “

در این مراسم سردار آکووان مهدوی فرمانده کل سپاه پاسداران از امام راحل و شهدا به ویژه فعالان حوزه سلامت و تلاش فعالان حوزه سلامت و همه نهادها و سازمان ها تقدیر کرد. مبارزه با کرونا در این اپیدمی

وی از تمام امکانات درمانی سپاه در کشور برای مبارزه با بیماری های قلبی و عروقی نام برد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی صحدار بهشتی ، سردار آکووان مهدوی با اشاره به ایجاد 24 بیمارستان سیار توسط نیروی زمینی سپاه ، نیروهای زمینی سپاه تاکنون با 16 مرکز واکسیناسیون در کشور ازدواج کرده است. هفته آینده چهارمین مرکز واکسیناسیون را در تهران خواهیم داشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا