حوادث

تاکید اشتری بر لزوم وضع قوانین جدید بازدارنده و افزایش دهنده هزینه جرم

فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه استفاده از سلاح های هوشمند به پلیس این امکان را می دهد تا ماموریت های خود را با موفقیت انجام دهد ، گفت: با تصویب قانون دفاعی جدید ، نمایندگان مجلس نقش مهمی در پیشگیری یا کاهش آسیب های اجتماعی دارند.

به گزارش دانا نیوز ، جشن های عید سعید فطر امام عبدالله الحسین (علیه السلام) در مقر ناجا ، با حضور مجلس نمایندگان و فرماندهان ویژه پلیس و پلیس منطقه در مقر ناجا. روایت شهادت: نیروی انتظامی در سراسر کشور پراکنده است و 24 ساعت شبانه روز و بی وقفه در ماموریت های مختلف به مردم خدمت می کند.

وی خاطرنشان کرد: پلیس قلب جامعه بود و همه به هر نحوی که ممکن بود به خدمات ناجا متصل بودند. ”ما کمک کردیم.

وی گفت که نیروی انتظامی با اجرای فعالیت های مثبتی مانند بخش های مشاوره و کمک در سراسر کشور ، کاهش پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی گام های لازم را در جهت اصلاح عدالت برداشته است. اما اعتبارات اجتماعی برای پلیس ارزش ویژه ای دارد.

وی افزود که افزودن یک کلانتری مناسب با تجهیزات و نیروی انسانی مناسب ، آرامش و امنیت منطقه را افزایش می دهد. در واقع ، همه می دانند که پلیس تجلی سیاست است. اقتدار ، “و صلح در جامعه.

او بلندترین افسر پلیس کشور را به یاد آورد-فرمانده کل نیروهای مسلح ، در کنار مهربانی پلیس ، بر اقتدار خود تأکید می کند ، که همیشه توسط پلیس فکر می شود و در راس امور قرار دارد.

سردار اشاطری با ابراز خوشحالی و رضایت از اجرای دستورات انضباطی و اقدامات ایثاران ، اظهار داشت: باید با توجه به وسعت منطقه اقدامات شایسته ای برای تکریم دوستان وی انجام شود.

خوشبختانه طی چند سال گذشته با لطف و حمایت رهبر آنها پیشرفت خوبی در این زمینه شاهد بودیم. ما با شکاف ها و کاستی هایی روبرو هستیم که باید برطرف شود.

وی گفت: “الحمدالله ، ناجا در این مسیر پیش می رود.”

وی بر اهمیت جاسوسی در استفاده از فناوری های جدید تاکید کرد و گفت: استفاده از فناوری های جدید برای پیشگیری و افزایش هزینه جنایت به جلوگیری از گسترش جرایم کمک می کند. شبکه ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

نابرابری های کیفری و مجازاتی

وی با بیان اینکه جنایت و مجازات با هم ناسازگار هستند ، توضیح داد: «در هر صورت ، هزینه جنایت کم است. مجازات متخلف نباید مجازات شود. “

به گفته فرمانده ناجا ، «انشاءالله اکثر مشکلات به زودی با تلاش و تعامل نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دولت جدید برطرف می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا