اجتماعی

آغاز واکسیناسیون هنرمندان در خانه موسیقی

در نهایت ، برای تسهیل و تسریع این روند ، واکسیناسیون هنرمندان در برخی از مراکز هنری با برنامه ایمن سازی نوازنده همراه خواهد شد.

فاضل جمشیدی ، خواننده و فعال اجتماعی در گفت وگو با دانا نیوز این خبر را اعلام کرد: واکسیناسیون در مقر ایدین الفت در اینجا و در بسیاری از پایتخت ها و بیمارستان های دیگر و برای همه موسیقیدانان اعم از عضو یا غیر عضو انجام می شود.

این هنرمند که از ابتدا این پروژه را دنبال می کرد ، تأکید می کند که “آنها باید فقط به این دلیل واکسینه شوند که در موسیقی فعال هستند”.

با سرعت بخشیدن به روند واکسیناسیون در ایران ، همیشه این سال مطرح شده است که چرا هنرمند در بین واکسیناسیون ها قرار دارد. با این حال ، یکی از آخرین کلمات در این زمینه این است که وزیر جدید فرهنگ و امور اسلامی قول داده است که طیف وسیعی از هنرمندان را در تلویزیون واکسینه کند. وزیر سابق بهداشت ، پزشکی و آموزش پزشکی نیز در نامه ای از هنرمندان خواست واکسن خود را از صندوق اعتباری هنر دریافت کنند.

هیئت مدیره شورای موسیقی ، فاضل جمشیدی ، اعلام کرد که طرح واکسیناسیون هنرمندان موسیقی در سالن موسیقی را تصویب کرده است. موسیقی ، و البته تغییر جهت و تغییر جهت و این “توقف نامعقول و مبهم” ضروری دیروز توسط نماینده سابق “مدیرعامل سابق صندوق و اعتبار هنر” ، “خانه موسیقی” و وزارت بهداشت تسریع شد. . محل اصلی موسیقی در خیابان فاطمیه در ساختمان ، ستاد ید الفت و ستاد و بیمارستانهای زیادی است که طرفین به دنبال آن هستند و همه نوازندگان ، اعضا یا غیر اعضای کنسرت ، هزینه عضویت را پرداخت کرده اند ، صرف نظر از اینکه آیا واکسینه شده اند یا خیر.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا